Skocz do zawartości

Najtańszy telefon z mp3 kartami pamięci do 8 gb i aparatem co polecacie?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 62
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Ręce mi opadają jak widzę twoje tematy. Zostań przy naite. Jak zmieniać to na coś lepszego.PZDR Zalatuje mi jak cholera nabijaniem postów....

No to przyjmując że album waży jakieś 200MB (bardzo optymistycznie zazwyczaj album waży ~ 150MB przy 192kbps) to masz tam tego niecałe 3GB. Z resztą po jaką cholerę na przenośnym odtwarzaczu trzymać

Dotyk nie psuje się szybko, ale za to głośnik jest fatalny i lubi trzeszczeć, chociaż co do dotyku to też szału nie ma bo trzeba się natrudzić, żeby telefon załapał :)

Panel słoneczny działa, ale żeby odczuć efekt trzeba go np położyć na desce w samochodzie, jeżeli się gdzieś dalej jedzie, albo w szkole na parapecie w słoneczny dzień an kilka lekcji :D

Odnośnik do odpowiedzi

nie lepiej wziac sobie mix w byle jakiej sieci (nie wiem jaka tam preferujesz) i kupic dobry telefon za 1zl albo nawet za te 100 zl (skoro do 200 chcesz kupic). Człowieku wymienili ci tu z 20 telefonow a tobie i tak nie pasuje. Cudów nie oczekuj za takie pieniadze. Wg mnie ten temat miał na celu tylko nabicie postów, tak jak rowniez wszystkie twoje posty.

Odnośnik do odpowiedzi

nie lepiej wziac sobie mix w byle jakiej sieci (nie wiem jaka tam preferujesz) i kupic dobry telefon za 1zl albo nawet za te 100 zl (skoro do 200 chcesz kupic). Człowieku wymienili ci tu z 20 telefonow a tobie i tak nie pasuje. Cudów nie oczekuj za takie pieniadze. Wg mnie ten temat miał na celu tylko nabicie postów, tak jak rowniez wszystkie twoje posty.

1.mam umowe z operatorem jeszcze 2 lata

2.chce wymienic telefon bo obsługuje karty do 4gb

3.ogarnełem z postami

wybrałem nokie 6650d

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...