Skocz do zawartości

Najtańszy telefon z mp3 kartami pamięci do 8 gb i aparatem co polecacie?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 62
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Ręce mi opadają jak widzę twoje tematy. Zostań przy naite. Jak zmieniać to na coś lepszego.PZDR Zalatuje mi jak cholera nabijaniem postów....

No to przyjmując że album waży jakieś 200MB (bardzo optymistycznie zazwyczaj album waży ~ 150MB przy 192kbps) to masz tam tego niecałe 3GB. Z resztą po jaką cholerę na przenośnym odtwarzaczu trzymać

avila i cookie wraźnie zwalniają z pełną 4gb, a jednosne pisanie i słuchanie muży jest wkur... Bo tel zostaje do 4 sekund za tobą. Jak już to motka e8 tylko podkręcić procka do 500 i wgrać soft bez śmieci.

Odnośnik do odpowiedzi

A bedzie mulic gdy wsadzę do polowy zapełnioną karte 8gb

A ja się zapytam, może nieco idiotycznie, do czego potrzebujesz 8GB kartę skoro chcesz ją zapełnić do połowy? Nie chciałbym tu wyprowadzać skomplikowanych wzorów, ale na moje skromne oko to 8GB/2=4GB idąc dalej tą moja pokrętną logiką to nie potrzebujesz karty większej niż 4GB.

Przecież na C1-01 czy Avili nie będziesz trzymał filmów pełnometrażowych, a muzyka i kilka zdjęć z aparatu się chyba jakoś upchnie na tych 4GB.

Odnośnik do odpowiedzi

mam zamiar wszystkie albumy SLU wgrać i kilka innych składów a to zajmie troche na kompie mam ok 6gb muzyki

No to przyjmując że album waży jakieś 200MB (bardzo optymistycznie zazwyczaj album waży ~ 150MB przy 192kbps) to masz tam tego niecałe 3GB.

Z resztą po jaką cholerę na przenośnym odtwarzaczu trzymać całą płytotekę? Skoro na komputerze mam coś koło 12GB to mam to wszystko zrucić na telefon? Nie widzę sensu zrzucenia całego dorobku płytowego artysty no ale jak chcesz.

Dobra ja przyznaje się bez bicia że w telefonie mam około 3,5GB muzyki ale u mnie znajdzie się trochę klubowych setów, kawałek mocniejszego Rocka, Rapu a nawet kilka tracków Metalica i Nirvany (Smeels Like Teen Spirit to u mnie pozycja obowiązkowa na playliście, czasem mam ochotę sobie posłuchać więc dobrze jak jest :) ) więc rozrzut jest spory.

Dobra koniec prawienia kazań przejdźmy do konkretów.

Zwróć uwagę na Nokie 5230 spokojnie radzi sobie z kartą 8GB zapchaną do oporu, nie ma tez większych problemów z 16GB.

  • Upvote 1
Odnośnik do odpowiedzi

Ja na 4gb mialem całą dyskografie SLU i sporo miejsca zostało. Zastanów się poważnie nad mp4 z funkcją telefonu(dla niekumatych e8) w tej cenie nic do muzy lepszego nie znajdziesz, a te szajsungi sobie daruj.

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...