Skocz do zawartości

Dapeng t5000


necro

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Może ktoś będzie wstanie mi pomóc.

Mianowicie,chodzi o wysylanie sms z Dapenga T5000, dual sim.

Poniewaz z SIM 2 przy wysylaniu SMS, pokazuje sie, 'wysyłanie wiadomości, nie powiodło się', :(

( nie wchodzi tutaj brak kasy na koncie, albo brak zasięgu, SIM 1 działa bez zarzutu) <_<

Witam.Mógłby mi ktoś pomóc z konfiguracja wap w Vordon t5000 (to samo co dapeng) w erze, nie mogę sobie poradzić.Z góry dziękuje.

Ja swoje konfiguracje zrobiłam, pod 'Samsung Avile' poprzez strone operatora.Wszystko przebiegło pomyślnie. Pozdrawiam :)

Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 weeks later...

Można to jakoś ustawić?

I mam jeszcze jeden problem z DAPENGIEM t5000.... jak robie zdjecia to mi sie wylacza i zaraz wlacza telefon

Zapomnialem dodac ze tylko w rozdzielczosci 1600x1200

Pomóżcie...przez ten limit cały nie moge nawet ściągnąć przeglądarki którą wcześniej mogłem ściągnąć

Jest może jakaś możliwość podłączenia sluchawek mini jack do tego telefonu poprzez jakieś adaptery???

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. Od tygodnia jestem posiadaczem DAPENGA T5000 i jak narazie jestem z niego zadowolony, ale mam kilka pytań które postaram się uściślić.

Jedno najważniejsze - W jaki sposób dostać się do plików systemowych telefonu po połączeniu z komputerem.

2. Jaki jest kod do menu ustawień telefonu ( jest tam możliwość zgłośnienia słuchawek, włączenia i wyłączenia usług do których zwykły użytkownik nie ma dostępu.)

3. Czy istnieje PC suite do tego telefonu

4. Gdzie wrzucać pliki java, gry itp.

5. Czy istnieje oprogramowanie takie jak np dla LG w którym normalnie można zajrzeć do plików systemowych, plików flash ( ponieważ chciałbym sam przerobić oprawę graficzną swojego DAPENGA [ ta jest taka zimna ] )

Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 months later...

Witam :) od dwóch tygodni mam telefon dapeng T5000.. wszystko działa i jest ok, poza tym że ciężko skonfigurować cokolwiek. Próbowałam z konfiguracją na Avile ale nic ;/

Aha i jeszcze jedną wadą jest to, że po jakimś tygodniu wyskoczyła mi biała kreska, jakby wypaliło piksele. Oglądałam filmy normalnie i po pewnym czasie pojawiła mi się biała kreska do góry na wyświetlaczu... Co to jest? Pozdrawiam :)

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...