Skocz do zawartości

Dapeng t5000


necro

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystkie Dapengi, sciphony, i inne tanie, chińskie podróby to plastikowe gówienko na patyku ;)

Nie ma co się łaszczyć na to, że tańsze, bo mimo iż faktycznie cena jest dużo niższa to albo coś nie będzie działać, albo sie rozwali po 2 tygodniach ;)

Odnośnik do odpowiedzi

Witam jestem tu nowy i obserwoje wlasnie temat owego fona poniewarz od dzis jestem jego realnym posiadaczem jeszcze wszystkiego dokladnie o nim nie wiem lecz z mojego doswiadczenia z poprzednikiem tj:t800 ktory 7 razu zaliczenia gleby niewytrzymal-ekran bialy lub nie wyrazne litery zdjecia!!! bylem urzytkownikiem owego T800 przez 3 lata i stwierdzam ze to co niektore osoby pisza ze to barachlo to sa w wielkim bledzie !!!! samsung jakiego mialem przed T800 po niecalym roku zaczol gubic zasieg,rozlanczac rozmowy i temu podobne skonczyl w koncu na scianie i tyle po nim :lol: a CHINOL jak niektorzy tweirza plastikowe podelko dzialal i dzialal jak dla mnie wypasy SONY i NOKIA za wielka kase heh stac cie na tyle to kupoj a jak sie ma popsuc to sie popsuje SONY-joystiki NOKIA-nieznam co do DAPENGA T5000 to w tej chwili sie nim bawie i jestem naprawde pod wrazeniem jak na pierwszy zut oka dziala szybko bardzo dobry zasieg nawet w miejscu gdzie sony ledwie lapie go za pare dni gdy sie do niego przyswoja opisze dalsze dzialania i spostrzezenia no oczewiscie jeszcze musze dokupic karte 16gb i wtedy sprawdzic na pelnych obrotach :) Mam nadzieje ze nie zawiedzie mnie jak moj 3latek T800 tez chinol POZDRAWIAM

Odnośnik do odpowiedzi

Witam Panowie i Panie

odnosnie dapenga T5000 dostalem go 3 dni temu zrobil na mnie piorunujace wrazenie masywny obudowa aluminiowa wszystko naprawde super spasowane !! doszedlem jak narazie do pisania i odbierania smsow i tak jesli otrzyma sie od kgos z np 1 kart wiadomosc i chce sie odpowiedziec automatycznie jest ona wysylana z pierwszej karty bez zbednych pytan z ktorej karty ja chcesz wyslac - to samo w przypadku drugiej karty !!! to mi sie podoba - pisanie sms z quwertury jak i ekranu jest naprawde wysmienite szczegolnie quwertura . Zdiecia mimo ze ma slaba kamere nawet niezle je robi -z czy bez(lampa-blyskowa) slaba ale jest !! zdjecia mozna dodac do kontaktu ale to norma !. Dzwieki i wibracje klawiszy jak i otwarcie lub zamkniecie fona mozna wlonczyc lub wylonczyc ja wszystko mam wylonczone poniewarz szybko zrzera prad - bateria trzyma na polowie naladowanej (to od rozpakowania okolo) 1 dzien a sporo sie nim bawilem na wszystkich funkcjach dzwiekowych i wibracyjnych!!! no ale nie ma sie co dziwic przy tak sporym ekranie teraz ja naladowalem i zobaczy sie jak dlugo bedzie dzialala jak narazie to dwa dni ???!!! Menu podstawowe jest w jezyku angielskim reszta zalezna od wyboru !!! Wtej chwili walcze z konfigoracja na mms , jawe i takie tam pierdoly typu (google maaps 3.2.3) niestety automatycznych mimo ze posiadam siec pley oraz heyah nie ma !! pozostaje reczna konfigoracja ,, po konfigoracji opisze dzialanie wlan i wi/fi oraz mms i temu podobnych internetowych spraw no ale to jutro sie okarze jak bedzie dzialalo !!! naprawde jak na pierwsze dni to jestem mile zaskoczony jego funkcjami / szczegolnie czytelnoscia smsa z ktorych bardzo duzo kozystam i nie musze dostawac wyczeszczu oczu !! przy ich czytaniu spore litery !! jak narazie zaloncze 3post-9074-045891100 1290288987_thumb.jpg fotki demo !! zainteresowanuych pozdrawiam

post-9074-075782500 1290288898_thumb.jpg

post-9074-073456200 1290288940_thumb.jpg

Odnośnik do odpowiedzi

kupywalem go z allegro od hit-online czekalem 16 dni / glowne menu w ikonach jest po angielsku reszta jest zalezna od wyboru jezyka w tym i polskiego !!!!!!!! sa nawet polskie znaki czyli ą,ć,ż,ę i reszta tego zbednego dziadostwa, ktore pochlania- zamiast jednego znaku dwa zwiekszajac tym samym obietosc sms !!!

Odnośnik do odpowiedzi

Dzwieki i wibracje klawiszy jak i otwarcie lub zamkniecie fona mozna wlonczyc lub wylonczyc ja wszystko mam wylonczone poniewarz szybko zrzera prad - bateria trzyma na polowie naladowanej (to od rozpakowania okolo) 1 dzien a sporo sie nim bawilem na wszystkich funkcjach dzwiekowych i wibracyjnych!!! no ale nie ma sie co dziwic przy tak sporym ekranie teraz ja naladowalem i zobaczy sie jak dlugo bedzie dzialala jak narazie to dwa dni ???!!!

Właśnie nie ma się co dziwić. Ekran ma jakąś załosną rozdzielczość (zapewne 320x240) więc i procesor nie musi sie specjalnie siłować zeby to "uwlec". Fizycznie moze i jest duzy ale patrząc na zdjęcia to widzę siatkę na ekranie.

Odnośnik do odpowiedzi

Ja bym się tylko obawiał słabej baterii i braku jej markowego zamiennika. Z resztą sie uporasz.

powiedz czy jesteś dobrze słyszalny przez osoby do którymi rozmawiasz, w wiekszości chinoli trzeba w menu inżynierskim pogłaśniać mikrofon.

Ustawienia konfigoracji na mms Wi-fi sa na telchina.bij.pl

Odnośnik do odpowiedzi

witam dzis probowalem zrobic nim pare zdjec i musze powiedziec ze jak na tak slabe kamerki robi je nawet dosc dobre tu pozwole sobie wstawic fotki IMG0021A ORAZ 14 SA ROBIONE NA ZWYKLEJ ROZDZIELCZOSCI CZYLI 240/400 A IMG0012A JEST NA ROZDZIELCZOSCI 1280/960 TO JEST NAPRAWDE LADNE ZDJECIE !!! jedno mojej mamy jako fotka kontaktu a drugie robione w slepie hhyy no fakt faktem nie sa one wysokiej jakosci ale sa!!Jak ktos leci na wysoka jakosc to sa od tego aparaty cyfrowe a nie telefony bo w karzdym mozna sie czegos uczepic !!! ktos z Was zadal pytanie czy jestem dobrze slyszalny przez rozmowce tak i to bardzo dobrze nic nie trzeba w nim grzebac by mnie ktos dobrze slyszal !!!! co do mojego rozmowcy to i ja go slysze bardzo dobrze tu wstawie 2 nastepne fotki w trybie lonczenia z rozmowca DCS05224 oraz w trakcie rozmowy DSC05225 CIEMNE TLO NA EKRANIE POZWALA W TYM MOMENCIE NA WLONCZENIE ROZMOWY GLOSNEJ CHOLERA AZ SIE PRZERAZILEM JAK TO GLOSNO DAJE OK 2 METROW JEST ROZMOWA SLYSZALNA odnosnie sluchania muzyki jest ona bardzo fajnie slyszalna bez sluchawek a na sluchawkach tak mi sie zdaje jest zabespieczenie przed zbyt glosnym sluchaniem jej !!! w sposob ze muzyke slyczysz naprawde fajnie ale i z rozmowca mozesz rozmawiac spokojnie bez zadnego wydzierania sie tej osoby !! coz dalej wypowiem sie na jego temat gdy znow sie w nim zaglebie !! POZDRAWIAM

post-9074-016956200 1290366941_thumb.jpg

post-9074-079759000 1290366971_thumb.jpg

post-9074-099398200 1290366988_thumb.jpg

post-9074-076815000 1290367379_thumb.jpg

post-9074-055920000 1290367497_thumb.jpg

Odnośnik do odpowiedzi

w tej chwili fon jest u kolesia ,ktory zajmuje sie typowo serwisem telefonow i nawigacji bedzie mi go konfigorowal na wszelakie pierdoly ktore sa w nim dostepne w tym mapy google maps3.2.3 lub lepsza oraz ma z niego wyciagnac informacje hehe na jakim procku i oprogramowanu on dziala !! mam nadzieje ze mu sie uda zrobic to o co go prosilem . Jesli chodzi o baterie jest 4 dzien od pierwszego pelnego ladowania jej i jak narazie jest troszke mniej niz polowa stanu bateri !! chyy jesli padnie to mam zapasowa druga ktora jest zalonczona do kazdego chinczyka !!jak padna dwie to wtedy bede sie martwil !!! DO KOLEGI PIO75 TAK TO PRAWDA ZE SIATKE WIDZISZ-ALE MUSISZ ZAUWARZYC ZE TELEFON MA KAMERKI DO 2 MPIXEL WIEC CZEGO TU SIE SPODZIEWAC :unsure:

DZIEKI ZA POZDROWIENIA MOJEJ "" FOTO MODELKI "" HEHE FILMIKI Z JEGO KAMER + FOTKI ODBIORU TV NAZIEMNEJ ORAZ JAWY ZALONCZE JAK TYLKO BEDE MIAL GO W DOMU I CZAS BY TO ZROBIC

Odnośnik do odpowiedzi

Witam wstawie pare fotek z ""pokazem"" odbioru tv polsat i bodaj ze pr2oraz 3 region.. jak sie nie myle niestety musze zauwarzyc ze u mnie w pokoju jest naprawde paskudny zasieg sygnalu !!! Odnosnie odbioru internetu opera mini chodi kulawo strasznie dlugo laduje !! na WI/FI-- WLAN doslownie piorun : ledwie zatwierdzasz szukanie i za chwilke pozadana stronka sie pojawia !!! zapomnial bym jeszcze od pelnego naladowania bateri do calkowitego jej rozladowania ( tz formatowanie jej ) wytrzymuje ona 4 dni sredniego urzytkowania tel !!

post-9074-052141900 1290762985_thumb.jpg

post-9074-031066800 1290763031_thumb.jpg

post-9074-017086300 1290763094_thumb.jpg

Odnośnik do odpowiedzi

FAKT FAKTEM MA ICH TROSZKE !!! JA MU WYSTAWILEM DOBRY KOMENTARZ - BO DOSZLO ZGODNIE Z CZASEM LECZ NIE OTRZYMALEM TAK ZWANEGO PREZETU -DODATKIEM MIALA BYC LADOWARKA SAMOCHODOWA USB!! :( NO COZ KOSZTOWALA MNIE DODATKOWO 15 ZETA W SKLEPIE A NA INTERNECIE ZNALAZLEM ZA 1 ZETA + PRZESYLKA CHOLERA JASNA TERAZ SIE MECZE Z URUCHOMIENIEM KARTY 16 GB COS ZNOWU NACISNELEM I WYWALILO MI WSZYSTKIE PLIKI FON TEGO NIE WIDZI JAK PRZEDTEM A KOMPUTER WIDZI JE NIE WIEM O CO TU CHODI HEHE !! POZDRAWIAM

Odnośnik do odpowiedzi
  • 4 weeks later...

Dapeng t5000 bawię się tym telefonem drugi dzień oto moje spostrzeżenia:

Jak za taką cenę (300zł z przesyłką) to bardzo dobry telefon

Najpierw minusy:

- Mała intuicyjność opcji, jestem przyzwyczajony do prostej obsługi, tu trzeba wiele razy potwierdzać różne rzeczy.

- Mała czytelność funkcji, nieźle się namęczyłem zanim znalazłem jak ustawić jako dzwonek ten kawałek który chciałem.

- Podczas próby uruchomienia filmiku na YouTube wyłącza mi się całkowicie i muszę od nowa łączyć się z siecią WiFi, myślałem że to przez starą operę (miałem 4,2) ale upgradowałem do nowej (5.1) i dalej jest to samo.

- Denerwuje fakt że korzystając z internetu nie mogę używać klawiatury qwerty, jedynie dotykowa lub klikając na klawiaturze numerycznej tak jak na telefonie (2 to abc, 3 to def)

- Niemoge zmienić kolejności ani usunąć kompletnie ikonek w menu. A wolałbym po swojemu, bo niektóre nie potrzebne, a niektóre potrzebne są na końcu, a chciałbym je na początku.

- Dwie załączone gry działają tylko w pozycji poziomej, a to jest niemożliwa ich obsługa klawiaturą qwerty

Plusy:

- TV działa (nie spodziewałem się)

- dobra jakość muzyki, radia, rozmów, (nie sprawdzałem jeszcze filmów)

- Duży wyświetlacz

- Solidne wykonanie, obudowa to nie żaden plastik, ale solidna konstrukcja bodajże aluminiowa

Nie wiecie skąd mogę pobrać jakieś dobre gierki? kiedyś znałem dobrą stronkę ale wcieło mi ją

I jakieś programy dodatkowe na ten kom?

Ogólnie polecam, mimo minusów, telefon jak narazie (drugi dzień) super

Wie ktoś jak ustawić w tym telefonie MMSy?? w erze mam, próbowałem konfigurować i mi nie wychodzi.

Niemoge odbierać MMSów.

Odnośnik do odpowiedzi
  • 5 weeks later...

Do kolegi LEGION oraz uzytkownikow dapeng 5000 ikonki da sie przestawic !!! muszicie tylko dotknac jaka kolwiek ikonke i chwilke ja przytrzymac tak az wszystkie zaczna delikatnie drgac - potem je przestawiacie w miejsca jakie chcecie np na 4 ekran niepotrzebne !! wtedy pojawi sie 4 kropka ktora informuje nas na jakim polu ikon jestesmy !!! aby ikony przestaly drgac ponawiamy nacisniecie jakiej kolwiek ikony przytrzymujemy chwilke az nie beda drgaly hehe !!!i po sprawie //niestety jeden mankament czasami uciekaja mi nie w to miejsce gdzie chcial bym je ustawic no ale to moja wina zbyt zamaszysty jestem ;) POZDRAWIAM

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...