Skocz do zawartości

archiwizacja SMS i MMS


ktk4life

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Używam Nokii E52 oraz Samsunga Avili.

Poszukuję jakiegoś dobrego sposobu na archiwizowanie SMSów i MMSów na komputerze -najlepiej tak, aby można było łącznie archiwizować wiadomości z obu telefonów.

Do tej pory archiwizowalem wiadomosci z nokii przez PC suite w formie plikow .VMG i .MMS, a z Samsunga w formie arkusza kalkulacyjnego wyciagnietego z pliku .MDB.

Istotne dla mnie jest to abym mógł w jakiś logiczny sposób zarządzać archiwizowanymi wiadomościami oraz wyświetlać je w jakiejś przejrzystej formie (np w formie chatu).

Czy może mi ktoś coś poradzić?

Pozdrawiam! :)

Odnośnik do odpowiedzi
  • 8 months later...

Tylko app, które obsługują MMS Backup & Restore. Oczywiście, obsługuje także SMS kopii zapasowej i przywracania. Archiwizacja andrestore w tle, dzięki czemu można robić coś innego, gdy masz dużo wiadomości MMS, aby przywrócić i może być odwołany w każdym czasie, inteligentny przywracania SMS i MMS, nie usunie stare wiadomości SMS i MMS.

Odnośnik do odpowiedzi
  • 1 month later...

do tej pory miałem Samsunga Z400 i wszelkie wiadomości SMS i MMS (wychodzące i przychodzące) archiwizowałem na dysku laptopa za pośrednictwem program Samsung PC Studio 3, niestety ten program nie jest w stanie połączyć mi się z Omnią.

Czy jest jakiś inny sposób aby takie wiadomości można było archiwizować? codziennie musze wysyłac oraz otrzymuję pewne raporty przez SMS i muszę je mieć gdzieć zarchiwizowane w razie problemów z telefonem (np padnięta bateria lub tym podobne).

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...