Skocz do zawartości

Internet w telefonie na kartę


Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio coraz więcej korzystam z Internetu w telefonie. Niestety nie wszędzie dostępne jest WiFi, więc muszę korzystać z tego co proponuje mi operator. Jestem w mBank Mobile gdzie mam darmowe 20 MB raz w miesiącu i pakiety: 100MB/5zł, 250MB/10zł i 1GB/25zł. Z tego co wiem to taki sam pakiet jak ten ostatni jest też w Playu. Zastanawiam się jednak czy jakaś sieć nie oferuje tańszego Internetu w telefonie. Podobno Ofnk wymiata, ale ja nie dostrzegam fenomenu tej oferty skoro najlepiej jest doładować 100 zł, a do tego nie można kupić żadnego pakietu. A może jeszcze inna sieć? Co na ten temat myślicie?

Odnośnik do odpowiedzi

Już kiedyś wypowiadałem się na ten temat i moja odpowiedź będzie podobna.

Red Bull Mobile, coś nowego na naszym rynku, oferta zbliżona do tej w Play, pomijając ważność konta które nie jest ważne przez rok po każdym doładowaniu.

Lecz to co sprawiło że pomyślałem o tej sieci, to darmowy internet po każdym doładowaniu.

Zależnie od doładowania otrzymujemy pakiet internetowy adekwatny do kwoty doładowania, po jego wykorzystaniu włącza się tzw. lejek który goranicza prędkość internetu, w wypadku RBM są to 32kb/s co prawda prędkość nie jest zatrważająca ale przeglądanie stron internetowych nie jest wielką katorgą lecz w wypadku niektórych wymaga cierpliwości. e-maile przeglądamy normalnie, tak też gg czy nawet radia internetowe niby chodzą normalnie ( w tym wypadku kieruję się opiniami innych gdyż sam nie póbowałem) nawet ściągam aplikacje z AM, pozostawiam telefon na 20 min i mam aplikację które ważą nawet z 15mb. Jeżeli chcemy zwiększyć prędkość włączamy dość korzystne pakiety, lecz przy jednym doładowaniu można skorzystać z pakietu tylko raz (lecz jest ich sporo i są w niezłych cenach).

Więcej szczegółów znajdziesz tutaj

pozdrawiam

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki za odpowiedź. Link prowadzi do Google, ale znalazłem ofertę. Niestety z tego co widzę to te pakiety obowiązują tylko w abonamencie. Co do pakietów za doładowania to są one takie sobie. W "Play Lubię to" na identycznych zasadach mamy więcej MB: http://www.play.pl/pl/oferta/play-karta/lubie-to/index.html

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...