Skocz do zawartości

Kto ma chęci na napisanie artykułu (artykułów)


Karizmo

Rekomendowane odpowiedzi

Jak komuś się nudzi i ma trochę czasu na napisanie jakiegoś artykułu a szczególnie mnie interesują artykuły na temat wgrywania aplikacji, gier i tp do takich telefonów jak Nokia, Siemens, Sony-Ericsson ze zdjęciami to by było mile widziane.

Zostały by one umieszczone w moim portalu i oczywiście z podaniem danych autora.

Wezmę to jako ogłoszenie mam nadzieje ze mnie nie zjedziecie za to ;-)

Pozdrawiam

Odnośnik do odpowiedzi

Hmmmmm...

No ogólnie raczej ogólnie (ale jak ja robię to robię na jakimś przykładzie), bo chyba raczej sie to robi podobnie w różnych modelach.

Co do wielkości to zależy od autora, byle na temat i dużo zdjęć bo wiele osób jest wzrokowcami no ja takie pisze.

Co do terminu to też zależy od autora dla mnie się liczy jakość a nie ilość.

Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 weeks later...

Ok. oto tematy

Wgrywanie dzwonków, zdjęc i aplikacji do noki za pomocą Oxygena Phone Menagera i Nokia PC Siut



Wgrywanie dzwonków, zdjęc i aplikacji do Siemensa (jakimś programem do siemensa)



Wgrywanie dzwonków, zdjęc i aplikacji do SonyEricsona (jakimś programem do SonyEricsona)

Odnośnik do odpowiedzi
  • 1 month later...

No nie widzę problemu tylko jeszcze nawet jednego nie zobaczyłem na oczy a ja się raczej zajmuje modingiem i naprawa a nie wgrywaniem tapet.

Dlatego proszę jakiegoś dobrego człowieka o napisanie jakiś artów na ten właśnie temat.

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...