Skocz do zawartości

Motorola V3i vs Nokia 6680 vs Nokia 7610


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 months later...
  • 1 month later...

Ktoś sie chyba pomylił!

6680 nie jest Slaiderem!!!

Ma rozsuwaną klapke za którą jest aparat A nie klawiatura!

Ale zgadzam sie ze ta częśc może się szybko zuzyć!

Jeśli nie jesteś wymagający weź Motkę!

a jesśli chcesz sobie wgrywać jakieś aplikacje to weź 6680!

Odnośnik do odpowiedzi

kokos nie zebym sie czepial ale po co te wykrzykniki? poza tym

a jesśli chcesz sobie wgrywać jakieś aplikacje to weź 6680!
wgrywaj aplikacje? symbian to nie tylko "wgrywanie aplikacji", wiedz najpierw sie dowiedz o czym mowisz.

P.S. fakt, pomylilo mi sie, nie bedzie jezdzila klawa :D ale nie zmienia to faktu ze klapka sie spsuje i aparat sie bedzie otwieral

Odnośnik do odpowiedzi

Panie Zerendir, wykrzyknik jak sama nazwa wskazuje, że zdanie, które kończy sie wykrzyknikiem, trzeba "wykrzyczeć" czyli podkreślić z pośród innych.

Symbian - to system operacyjny dający sporo możliwości, w których nie ma w telefonach bez niego!

Czyli możemy:

- wgrywać nowe aplikacje

- czytać i pisać pliki w formacie *.doc i innych

- pozwala również na personalizację telefonu

Miałem Nokie N gage QD, miałem również 6680 które mają Symbian, i wg. mnie dla człowieka, który chce sobie strzelić fotkę, albo posłuchać muzyki czy coś innego symbian jest zbedny.

A jeśli ktoś lubi grzebać w folderach, formatować telefon, podkręcać procka i przy nim generalnie grzebać to on musi mieć Symbiana!

Pozdrawiam moderatorów i zerendira! :matrix:

Odnośnik do odpowiedzi

kokos147:

1. Zaredir :]

2.

podkreślić z pośród innych
wszystkie byly z wykrzyknikiem

3.

A jeśli ktoś lubi grzebać w folderach, formatować telefon, podkręcać procka i przy nim generalnie grzebać to on musi mieć Symbiana!
Podejrzewam iż pobieżnie poznałeś symbiana, gdyż np. Windows nie jest tylko zeby go formatowac i grzebać w folderach.

4. Zgadzam się, jeśli nie potrzebujesz symbiana, nie ma sensu brać 6680

Odnośnik do odpowiedzi
Ktoś sie chyba pomylił!

6680 nie jest Slaiderem!!!

Ma rozsuwaną klapke za którą jest aparat A nie klawiatura!

Ale zgadzam sie ze ta częśc może się szybko zuzyć!

Jeśli nie jesteś wymagający weź Motkę!

a jesśli chcesz sobie wgrywać jakieś aplikacje to weź 6680!

jaki portal?

Odnośnik do odpowiedzi

Zdziebko się nie zrozumieliśmy panie zerendendir bo ja pisałem wtedy o mojej ostatniej wypowiedzi, a pan o mojej pierwszej wypowiedzi!

Nie przekonasz mnie co do Nokii i Symbiana nie ma takiej możilwości i proponuje zakończyć

głupią pisaninę.

A jak komuś pan coś doradza, to mógłby wymyslec coś lepszego niz "Tylko Nokia, wszystko tylko Nokia, Nokia, Nokia,Nokia!"

Jakby wszyscy mysleli tak jak Pan doprowadziłoby to do monopolu fińskiego producenta, a co za tym idzie do podwyżek cen.

Doszło już prawie do tego, w sprzedaży procesorów, a po co ma dojśc do tego w sekcji telefonii komórkowej??? :$

Odnośnik do odpowiedzi

Poprostu stwierdzam fakt, ze nokie sa najlepsze, se sie wybily bo wszystkie maja ksztalt "walizki", jak to trafnie opisal moj kolega, poza tym sa niby male. Wielu zgadza sie ze mna ze nokia to najlepsza firma, a ja mam podstawy by tak sadzic.

Koniec OT

Odnośnik do odpowiedzi

Ale i tak sony Ericssony mają lepszy stosunek ceny do jakości niż Nokia!

Ale nie można pisać ze zawsze Nokia jest lepsza od SE.

Są segmenty w których rządzi Nokia a są w których Sony Ericssony.

[miałem wypisać różne segmenty, w których lepszy jest SE, ale napisałem ze koniec tej pisaniny]

Ale pisząc ze SE maja ksztalt "walizki", wydaje mi sie, ze ostatnim SE, ktory pan i pana kolega widział jest T230i albo T68i.

Do wyglądu SE, bym sie na panu miejscu nie przyczepiał, bo Nokie mają strasznie konserwatywny wygląd i są nudne. Wyjątki N 5500 i N 5140/5140i takie bardziej rześkie są te telefony.

pozdrawiam i czekam na odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...