Skocz do zawartości

Niepokojące połączenia z nr nieznanego


TakaPani

Rekomendowane odpowiedzi

Od baaardzo dawna, kiedys nawet co dzień, teraz co kilka dni dzwoni do mnie nr nieznany (zastrzeżony). Gdy odbieram nic komplenie nie słysze, żadnych szmerów, głosów ani oddechu... nic... Tak jakby ktos miał wył mikrofon i słuchał przez głośnik mnie. Podczas takiego połączenia nie mogłam nic kompletnie zrobić, tylko się odłączyć. Nie mogłam ani dac na głośnik, ani nagrac rozmowy, ani wejść w menu opcji. Gdy odrzucam połączenie to nie zapisuje się ono nawet na liście połączeń w telefonie, tak jakby nikt w ogóle nie dzwonił, nawet jak połączenie trwa b.długo. Już od dawna mam ten problem, zdąrzyłam zmienic juz pare numerów zmieniłam nawet telefon. Najpierw podejrzewałam, ze osoba, która miała mój tel podczas gdy miała go naprawić to wgrała mi jakis program, przez który do mnie dzwoniła w ten sposób i miałam podejrzenie również przechwytywania moich smsów i połączeń, przy wcześniejszej komórce na ekranie tel czesto pokazywał mi się znaczek, taki jakbym łączyła sie z internetem lub jakbym pobierała jakiegos mms- a. Podczas tego szybko padała mi bateria w komórce. Również sam zapalał się wyświetlacz w tel. Zmieniłam więc komórke, zmieniłam do tej pory wiele numerów. Ale za kazdym razem niestety jak sprawdzałam wiadomości na starym numerze to odp z mojego aktualnego nr. I tak sie ciągnie historia do dziś. Nadal mam te telefony. Obawiam się. Na początku to olewałam. Ale to juz trwa dwa lata, a może nawet dłużej. Chciałabym dowiedzieć się jak to możliwe, czy ktoś dzwoni do mnie poprzez jakiś program? Jak moge tą osobe namierzyć?

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...