Skocz do zawartości

skiny na komórkę?


pawellask

Rekomendowane odpowiedzi

Czy pokrylibyście telefon (przód i tył) folią z grafiką? Znalazłem w PL dwie firmy ale jedna robi tylko na tył tanią i kiepskiej jakości folią :( a druga tylko na smartfony :angry: (ja chcę okleić zwykłą nokię) i mają niewielki wybór grafik oraz nie ma możlwiości załadowania swojego zdjęcia.

Są skiny na tył i przód w USA i GE ale trochę drogo. Ile dalibyście za takiego skina dobrej jakości?

W załączeniu przykład skina jaki sobie wstępnie zrobiłem w amerykańskim serwisie skinowym

post-11165-0-00180800-1325711560_thumb.g

Odnośnik do odpowiedzi

Powiem tak - ja bym takiego syfu na telefon nie przykleił.

Jedyne z czym mi się to kojarzy to tandetne obudowy z "bramy" do Nokii 3310...

No, ale każdy ma inny gust - ja ci nie pomogę, nigdy mnie to nie interesowało.

Odnośnik do odpowiedzi

jak ktoś lubi to sobie to założy. Takie coś kojarzy mi się z takim maluchem, który kiedyś widziałem z czachą na masce(wiejski tuning) xD, może jeżeli masz wymienną obudowę znajdziesz taką stylizowaną, z foliami może być różnie, mogą odłazić, gromadzić pod sobą brud,ja bym nie zainwestował w coś takiego, bo jest nie praktyczne, może znajdziesz na allegro stylizowaną obudowę

Odnośnik do odpowiedzi
  • 5 months later...

Oj widzę, że źle Wam się kojarzy. Za chwilę ruszy serwis. Otóż będą to materiały klejące i polimery firmy 3M, więc nie ma mowy o odklejaniu. Chcę zmienić podejście (z wiejskiego tuningu na profesjonalną personalizację) do oklejania. To będzie (jest) high tech. O jakości można poczytać na mojej stronie w wersji testowej www.morphoskins.pl

Poza tym grafika robi swoje, będę miał ciekawe grafiki. Jeśli lubicie design i piłkę, na pewno taka Nokia Wam się spodoba.post-11165-0-30973000-1339710181_thumb.j

Pozdrawiam

Odnośnik do odpowiedzi
  • 1 month later...

Upps...

W każdym razie serwis już działa. Uwierzcie, że to kawał technologii. Wspólnie z producentem folii (3M) dopieraliśmy finalną wersję. Sami dopracowaliśmy już górne warstwy ochronne (skin, choć cienki, ma kilka warstw). Zobaczcie na www.morphoskins.pl i na

Mam nadzieję, że zmienicie zdanie:)

Fotki możecie zobaczyć na http://www.facebook.com/MorphoSkinsPL

Zapraszam

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...