Skocz do zawartości

[~1000zł] Wydajny smartphone


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Szykuję się do wymiany telefonu na początku nowego roku, także zwracam się z prośbą o pomoc w dokonaniu wyboru do bardziej obeznanych w temacie. Na zakup nowej słuchawki chcę przeznaczyć ~1000zł, ale wiadomo, im taniej tym lepiej ;) Ważne jest również to, że chcę, by ten telefon służył mi przez najbliższe 2 lata.

Będzie on wykorzystywany głównie do przeglądania internetu i słuchania muzyki (poza funkcjami stricte telefonicznymi rzecz jasna;)), wydajność w grach nie jest aż tak ważna. Chcę jednak, by nie łapał podcięć podczas przewijania menu itp. Zapewne przez bombardowanie reklamami zainteresowałem się najbardziej 2 pozycjami: nowy SGS+ albo używany iPhone 4. Tutaj zaczynają się pytania :)

- Czy jest w ogóle sens kupowania używanej słuchawki?

- Czy praca na 4 calowym ekranie jest rzeczywiście znacznie wygodniejsza od pracy na 3,5'?

- Jak na żywo wygląda różnica pomiędzy retiną, a amoledem, bo na filmikach i fotografiach porównawczych różnicy praktycznie nie widać i zastanawiam się ile cech przypisywanych tym ekranom jest zwykłym marketingowym bełkotem ;)

- Czy android na SGS+ działa tak szybko jak powinien? (od roku mam htc wildfire i coraz bardziej irytuje mnie czekanie aż telefon wykona czasami naprawdę podstawowe operacje;p)

- Który telefon bardziej nadaje się do słuchania muzyki? Zarówno o Samsungu, jak i o Apple'u czytałem pochlebne opinie.

Interesuje mnie jeszcze jedna kwestia. Jaka była reakcja ceny SGS na premierę SGSII? Może warto poczekać jeszcze trochę na wypuszczenie SGSIII i nawet dokładając trochę grosza zafundować sobie drugą generację Galaxy S? A może macie jeszcze inne propozycje? ;)

Z góry dzięki za pomoc i pozdrawiam.

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...