Skocz do zawartości

Doładowanie w Play i ważność konta (prosze o szybką odpowiedź)


karo20

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Na stronie Play pisze, że każde doładowanie przedłuża ważność konta o rok. Kupiłam starter za 5 zł z Play fresh i doładowanie za 5 zł, bo na starterze pisze, że po aktywacji trzeba doładować konto i wtedy ważność konta przedłuży mi się o rok. Przypuśćmy że teraz mam ważność konta do 14 grudnia 2012 roku i jak kupię za miesiąc doładowanie za 30 zł to znów ważność mojego konta wydłuży się o rok (do 2013 roku) czy raczej o kilka dni? Proszę o odpowiedź. Mój znajomy kupił doładowanie za 10 zł i jemu przedłużyło o kilka dni. Czy tak samo jest z dołądowaniem za 30 zł? Na stronie Play pisze, że KAŻDE doładowanie przedłuża ważność konta o rok.

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,

Na stronie Play pisze, że każde doładowanie przedłuża ważność konta o rok. Kupiłam starter za 5 zł z Play fresh i doładowanie za 5 zł, bo na starterze pisze, że po aktywacji trzeba doładować konto i wtedy ważność konta przedłuży mi się o rok. Przypuśćmy że teraz mam ważność konta do 14 grudnia 2012 roku i jak kupię za miesiąc doładowanie za 30 zł to znów ważność mojego konta wydłuży się o rok (do 2013 roku) czy raczej o kilka dni? Proszę o odpowiedź. Mój znajomy kupił doładowanie za 10 zł i jemu przedłużyło o kilka dni. Czy tak samo jest z dołądowaniem za 30 zł? Na stronie Play pisze, że KAŻDE doładowanie przedłuża ważność konta o rok.

jak doladujesz konto np.18 grudnia 2011 to konto masz do 18 grudnia 2012,nst.doladujesz za 5dni czyli 23grudnia 2011 to konto bedzie wazne do 23grudnia 2012 itd....rozumiesz?

Odnośnik do odpowiedzi
  • 1 month later...

Dokładnie tak jak kolega wyżej napisał. Doładowanie przedłuża ważność konta o rok, licząc od dnia w którym zostało ono zlecone. Nie da się natomiast doładować "na zapas" w sensie, że załaduje jednego dnia 5x po 5 zł. i mi przedłuży ważność o 5 lat :D Byłoby za dobrze ;)

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...