Skocz do zawartości

"Wszystkomający" telefon dla mnie


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć! Rozglądam się za nowym dobrym telefonem. Mogę przeznaczyć na niego 700-900zł. Powinien mieć w miarę duży ekran, klawiaturę qwerty, GPS, przeglądarkę, WIFI, obsługę netu z orange free(HSPA).. Powinien być też szybki i łatwo programowalny.

Celowałem w Nokię C6 bo ma wszystko czego chcę, fajnie wygląda i chodzi na symbianie, a pod nim uruchomię programy pisane z pomocą QT którego już trochę poznałem.

Telefon nie musi mieć akurat symbiana, jeśli będzie szybszy albo 'fajniejszy' niż ta nokia- na pierwszym roku studiów liznąłem trochę javy i c#, więc z wynalazkami typu android nie będzie chyba problemu(no powiedzmy, że to mała niedogodność- dawno javy nie widziałem..).

Co mi polecicie?

Odnośnik do odpowiedzi

Za 900 zł spokojnie kupisz na allegro nokię N8, czy samsunga galaxy S :)

N8 nie ma klawiatury qwerty, a myślę, że klikanie po wirtualnej klawiaturze na ekranie nie jest najbardziej komfortowe.. Podoba mi się też xperia x10 mini pro(nie miałem go w rękach i nie wiem jak z wielkością wyświetlacza..), ale czy ma to 'coś' co zachęciłoby mnie "głębszego" poznania androida?

Odnośnik do odpowiedzi

Mini pro może okazać się zbyt mini :)

Możesz rozejrzeć się jeszcze za HTC Desire Z - dobry android z fizyczną QWERTY,

Samsung Galaxy 551 - słabszy android

Motorola Milestone I i II,

a jakbyś miał duże szczęście to może wylicytujesz jakiś ciekawy egzemplarz Nokii E7 :)

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...