Skocz do zawartości

Chcę kupić Desire


perseush

Rekomendowane odpowiedzi

Hej:)

Tak, noszę się z zamiarem kupienia tego HTC. Jednak nie chcę wpadać w abonament. Chodzi mi o kupno samego telefonu. I jeśli ktoś z was może mi powiedzieć to napiszcie. Za ile można go kupić używanego w dobrym stanie tak żeby nie przepłacić? Tak, żeby cena była adekwatna. Rozglądam się na allego i jest trochę ofert. Nowy chodzi za lekko ponad tysiaka a za używane niektórzy chcą po 800/900zł. Ile wy byście dali za niego?

Pozdrawiam,

Piotrek

Odnośnik do odpowiedzi

wiesz najlepiej telefon zobaczyć przed kupnem a jak nie da rady to poprosić zdjęcie pudełka imei i ten.z telefonu i gwarancje w środku plus zdjęcia ekranu i boków ekran ciemny pod światło;-)

jak wszystko ładnie można się zastanowić;-)

destire to dobry telefon ale za ta cenę można lepszy

Odnośnik do odpowiedzi

wiesz najlepiej telefon zobaczyć przed kupnem a jak nie da rady to poprosić zdjęcie pudełka imei i ten.z telefonu i gwarancje w środku plus zdjęcia ekranu i boków ekran ciemny pod światło;-)

jak wszystko ładnie można się zastanowić;-)

destire to dobry telefon ale za ta cenę można lepszy

Z pewnością. Ale należę do ludzi co chcą konkretną rzecz i żadną inna. Już się zdecydowałem.

Odnośnik do odpowiedzi

Przyklejona przed chwilą <_< Taki stary numer że niby telefon nówka salonówka - folia przyklejana w fabryce nie ma bąbli powietrza.

Fakt oferta fajna.

i gwarancja na ktorej nie ma zadnej naprawy:D

Bzdura - to rozumiem, że moja Nokia z uszkodzonym ekranem (wada fabryczna - błędnie skalibrowane kolory) ale czystą książeczka byłaby więcej warta niż z dobrym ekranem o właściwych kolorach ale z pieczątką Nokia Care.

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...