Skocz do zawartości

mobilne płatności google wallet, mpay, skycash


Rekomendowane odpowiedzi

Korzysta z was ktoś z mobilnych płatności ? Póki co nie ma takiego forum, dlatego piszę na gsm, bo temat związany bezpośrednio z tele.

Uważacie, że mobilne płatności są już standardem? Przeglądałem różne oferty i każdy system jest różny pod względem systemowym, oraz użytecznością i możliwościami wykorzystania.

Jeszcze rok temu wydawał mi się jakimś gadżetem, ale teraz widzę, że jest wiele przydatnych i bardzo użytecznych funkcji. Ktoś na forum ma jakąś opinię, doświadczenie w użytkowaniu na co dzień ?

thx :)

wracając do tematu platform mobilnych płatności bo aż się roi ostatnio od artykułów i reklam, czy ktoś z was robił to podwójne doładowanie w mPay, dokładnie interesuje mnie Orange. Czy to wszystko to nie jest jakaś pompowana bańka i akcja nadal działa ?

Odnośnik do odpowiedzi
  • 1 month later...

Coś tam słyszałem, ale sam nigdy nie miałem jeszcze do czynienia z jakimikolwiek płatnościami tego typu oprócz usług premium sms :D no ale pożyjemy zobaczymy bo na razie nie widać jakiejś rewolucji w tych moblinych płatnościach która spowodowałaby masowe zainteresowanie takim rozwiązaniem

Odnośnik do odpowiedzi
  • 1 month later...
  • 12 years later...

BLIK jako metoda płatności cyklicznych może być interesującą opcją dla osób, które chcą uprościć proces regulowania comiesięcznych opłat. Artykuł na stronie https://www.ce7.pl/blik-jako-metoda-platnosci-cyklicznych-jak-to-dziala-i-dla-kogo-jest-najlepsze/#google_vignette może pomóc w zrozumieniu, jak można wykorzystać BLIK do płatności o charakterze cyklicznym. Zerknijcie ten, a przyglądacie się sami.

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...