Skocz do zawartości

(500) Telefon dotykowy


Pawi124

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Za miesiąc zamierzam zmienić telefon (obecnie Nokia XM 5130) i szukam dobrego telefonu najlepiej na kartę (umowa max 24 miesiące). Na telefon mógłbym przeznaczyć max 500 zł a miesięczne doładowania/abonament max 35 zł. Najchętniej przeniósł bym się z Orange do Plus'a gdyż wielu znajomych ma tam telefony i miałbym tańsze rozmowy itp. Odnośnie telefonu chciałbym aby posiadał: Ekran dotykowy, W-Fi, Andreo-id, Fajne rozmiary ekranu do przeglądania stron WWW i w miarę dobry aparat. Gdy szukałem telefonów które mogły by sprostać moim oczekiwaniom znalazłem kilka m.in. SE Xperia x8. Co sądzicie o tym telefonie, czy może polecacie mi inny i jaką ofertę z jakiej sieci wziąć najlepiej?

Z góry dziękuje za wszystkie podpowiedzi.

Odnośnik do odpowiedzi

Do 500 zł możesz spokojnie znaleźć np. Samsunga Gio, który jest lepszy od X8 - oczywiście bez umowy (np. allegro) :P

Przy odrobinie szczęścia znajdziesz używanego Samsunga Ace, albo może nawet któregoś z Samsungów Wave I lub II (tylko, że to już nie android, tylko BadaOS:))

Odnośnik do odpowiedzi

Zostań w Orange, nie ufam Plusowi ani T-Mobile.Orange to największa sieć w Polsce pod względem klientów [ma 14,6 mln klientów].

Orange ma lepszą ofertę na abonament, dużo minut, tanie telefony, dobra obsługa, a co do zwykłych rozmów to minuta rozmowy czy z orange do plus czy z plusa do plusa to kosztować będzie tyle samo.Polecę ofertę Delfin 39zł/mies myślę że 4zł nie robi dużej różnicy.

Telefony:

Zachęcającym modelem smartfona jest Nokia 500, atuty to: jeden z najnowocześniejszych systemów na rynku, szybki processor, darmowa nawigacje, dosyć dobry aparat, dobry do internetu.Cena: przy umowie orange o podanych wyżej warunkach to 469zł brutto.

Kolejny typ to: Sony Ericsson Xperia Neo V: bardzo wydajny, nowoczesny, Android, szybki,mocny aparat.W przypadku przedłużenia umowy kosztuje on 499zł.

Jest to jeden z mocarzy w swojej klasie.

Pozdrawiam.

Odnośnik do odpowiedzi

Tylko twoje i moje byle orange

to banda oszustow...

w mojej samej rodzinie juz zdarzyly sie 4 przypadki oszukiwania i proby naciagniecia

a ilu znajomych ma cos do orange ze ciulaja na kazdym kroku.

zaraz napiszesz ze piernicze ale podam ci przyklad z ostatnich 2 dni

moja mama miala wybrac telefon z orage lecz zastanawia sie nad zmiana operatora dlaczego?>

dzwonil do niej gosc z orange upierdliwy od 8 rano do 21 ok dzwoni jego praca

mama tlumaczyla jak debilowi na sylabach ze abonament pozostaje taki sam ze doplaca do uslug (abo 39zl delfin chyba 2)

sprawa powtarzala sie kilka razy w tygodniu

kiedy ugadala sie na oferte delfin plus jakies doplaty na dodatkowe rozmowy sms

gosc obiecal jej zamiast 3 numerow to ze za staz bo jest 8 lat daje jej 5 darmowych numerow 120 minut do wszystkich sieci i jakies duperele takie tam np tansze polaczenia niz teraz

ok przyszedl sms ze zmienila wszystko ok.

dzis przyszedl sms.

ze operator zmienil jej plan na delfin za 59 zl plus te wymienione wyzej uslugi sa odplatne.

wiec zdenerwowana zadzwonila i zaczela sie pytac a tam znajomy pan mowi ze tak sobie kazala zmienic i trzymal sie swojej wersji.

kiedy szefowa zaczela z nia rozmawiac trzymala strone pracowanika

moja mama mowi nagryywacie rozmowy wiec prosze przesluchac jak nie zostanie sad

i babka zmienila zdanie lecz dala jej to co sie jej nalezy ....

1 przypadek?

mi orange obiecalo bo ja mam taryfe firmowa i mam duzo extra.

wiec zostala mi obiecana nokia. za 1zl za staz 9 lat w orange i ze nie bralem telefonu przez 3 lata.

umowa ok wszystko ok.

czekalem na telefon miesiac mial byc w przeciagu tygodnia.

telefon doszedl ale nie ten model starsza gorsza wersja.

zadzwonilem do orage i babka pokrzykuje na mnie ze taki i zaden inny.

sytuacja znowu ze nagrywaja,

przepraszam za zamieszanie wysylam nowy

wyslala znowu ten sam

sytuacja powtorzyla sie ogolnie 3 razy

wiec zdenerwoany

przenioslem sie od PLAY

probowalem przeniesc numer.

play zalatwil

i tylko dzwonili

prosze przyjsc do nas orange robi problemy

nagle chcieli mase dokumentow

po 9 miesiacach mnie puscili....

lepszy przyklad?

kolega z klasy abonament 30zl i z dnia na dzien wszedl na taryfe 55zl....

kiedy dzwonil tam mowili ze osobiscie zmienil po 3 miesiacach udalo mu sie wyplatac z tego

i nie odzyskal kasy za nadplanowe.

orange gora!!

Odnośnik do odpowiedzi

A ja wam powiem przypadki Playa, Plusa.

Play

Zamówiłem HTC Desire w abonamencie All Inclusive MAX 354 minut/mies. wszystko jest ok ale po paru dniach przychodzi do mnie telefon, wkładam kartę SIM, włączam smartfona. Teraz przeszedł mnie szok, a mianowicie zasięgu było 0 kresek-NA DWORZE! Na początku myślałem że ten może uszkodzili w transporcie, ale po chwili wkładam kartę SIM Orange i mam 3/4 kreski zasięgu 3G/HSDPA. Dla potwierdzenia odpaliłem na T-Mobile-pełny zasięg miałem. Natychmiast zadzwoniłem wtedy do BOK'u ze stacjonarnego i mi mówią "Przykro nam ale pomóc nie mogę, jedyne co mogę zaproponować to czekać". Czekam 6 miesięcy [do dziś] i zasięgu brak, na reklamacje nie odpowiadają i mają mnie za przeproszeniem w dupie.

Plus

Postanowiłem sprawdzić nową ofertę iPlusa, a więc podpisałem umowę wszystko ładnie, gdy przyjeżdżam do domu odpalam to to samo co w Playu, gdy chciałem zrezygnować bo miałem 7 dni na próbę, to nie było łatwo, było jak w hotelu kalifornijskim. Ale w końcu zwróciłem i po paru dniach przychodzi do mnie rachunek 55,74 zł, ja wtedy mówię co do cholery, idę do nich a oni mówią że mam to zapłacić, a ja im mówie że o tym nic nie było przy podpisywaniu umowy, w końcu to zapłaciłem i powiedziałem że na takich jak oni to szkoda czasu, nie będe jeździł po sądach.

Orange

Przez 5 lat nie miałem ani jednego problemu z tą marką, ostatnio przedłużyłem umowę na Samsunga Monte za 1zł w abonamencie dla firm. Niestety korzystam tylko z Orange bo drugi telefon z Playa nie ma za zasięgu a płacić muszę.

A co do telefonów to weź tego orange Delfin za 39zł/mies. i do tego Nokia 500 lub Neo V.

Pozdrawiam

Odnośnik do odpowiedzi

Do jakiego telefonu?Nokia 500?

Wiem że w Orange są pakiety internetowe już od 5zł/mies.

Orange ma bardzo dobry zasięg, w moim przypadku zasięg jest wszędzie, mam też Orange Free z którego korzystam w wielu miejscach dzięki dobremu zasięgu Orange.

Odnośnik do odpowiedzi

@3G-Tech Nie dali umowy ,bo dzieciom się nie daje :) ,a co do tematu to zgadzam się że orange to lipa ,ich podejście do klientów poniżej poziomu ,plus też nie ma się czym pochwalić, nie dawno z niego odszedłem :) Play według mnie jeżeli chodzi o abonamenty prezentuje się na razie najlepiej :)

Odnośnik do odpowiedzi

JEZELI SATYSFAKCJONUJE CIE DODATKOWE 30 MINUT LUB 30 SMSOW TO MOZESZ PRZEDLUZAC MOIM ZDANIEM ORANGE TO LIPA NIEMOLIWA.

sry za kaps.

nacisnelo mi sie a jestem na tel.

moim zdaniem poluj na cos lepszego niz x8:>

i najlepiej przejdz do innego operatora bo orange slabnie

kiedys byla idea i wtedy dawali i dbali o ludzi.

a dane te 14 mln ludzi w orange z jakiego roku?

Odnośnik do odpowiedzi

prawdopodobnie tak może byś dostał więcej minut i lepiej na tym wyjdziesz nawet kupując telefon na allegro ja się do kłótni o sieci nie będę wchodzić bo i tak muszę mieć z plus bo i innych sieci za mały zasięg mam

Odnośnik do odpowiedzi

A czy lepiej było by przejść z Nowe Orange GO na abonament czy pozostać na umowie na kartę??

Oczywiście że lepiej.

Delfin 39zł/mies.

Nokia 500 która bije całkowicie na głowę X8.

Lub Xperia Neo V, bardzo wydajny smartfon.

Pozdrawiam.

Odnośnik do odpowiedzi

oj;>

fajnie delfin a ok

masz te 3 numery do orange darmowe iles tam 60 minut miesiac i pakiet wychodzi drogo i ogolnie zauwazylem bronisz tylko tego co posiadasz:>

takie osoby jak ty nie doradza lepiej tylko to co ja mam to jest najlepsze na swiecie

a co do kolegi

ktory zalozyl temat:>

mozesz napsiac co wymagasz np

pakiet sms polaczenia co najwiecej uzywasz

:>

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...