Skocz do zawartości

Jak odróżnić nokię C5-00 od Nokii C5-00 5MP ?


taddix

Rekomendowane odpowiedzi

Zresztą nawet jak bym kupował w sklepie to jak rozpoznać? Czy jest to oznaczone na telefonie lub na kartonie? Jak to odróżnić?

Czy telefony z allegro (nowe) są pełnowartościowe i mają takie samo oprogramowanie jak te u operatorów? Bo niektórzy sprzedawcy z allegro mają telefony i odpowiadają jedynie "są od polskiego dystrybutora".

Może te z salonu są lepsze?

Odnośnik do odpowiedzi

Na tyle telefonu jest dość wyraźny napis "5.0 Mega Pixels"

Z resztą nie wiem po co koniecznie 5mpx skoro i tak nie ma AF, a zdjęcia nie wychodzą lepsze.

Nie bardzo też rozumiem o co ci chodzi w drugiej części - mógłbyś tak jakoś bardziej po polsku?

Odnośnik do odpowiedzi

chyba chodziło o to czy

telefon z allegro ma to samo oprogramowanie i czy na allegro telefony są tak samo wyposażone jak u operatorów.

Co do oprogramowania tak

Gdyby był to aNdroid możliwe że na allegro sprzedający dał nowsza wersję.

Co do wyposażenia.

Możliwe jest że na allegro sklepy internetowe dają jakieś dodatkowe gratisy do telefonów.

Moim zdaniem orange daje nam najgorzej wyposażone telefony.

Pamiętam kiedy moja siostrą brała w orange nokie 5230

W orange dostałem słuchawki ladowarke i kabel usb.

W play ten sam telefon słuchawki ladowarke kabel usb kartą pamięci 2gb i ten uchwyt do telefonu:)

Odnośnik do odpowiedzi

No mniej więcej chodziło mi o to co napisał quace. Bo kiedyś czytałem na forum, że ktoś kupił na allegro i nie było tam polskiego menu i nie było Google Maps i aplikacji jakieś samsungowej, a e rzeczy są w telefonie z T-Mobile.

A co do 450-500zł byście polecili, żeby navi chodziła, żeby była latarka lub light coś tam, żeby miał tradycyjną obudowę i czytelny na słońcu wyświetlacz. No i żeby miał funkcję pokazywania samej prędkości bez potrzeby uruchamiania GPS.

Odnośnik do odpowiedzi

ja nie mam pojęcia czy da się tak zrobić że sama prędkość:)

Polecić ci z dobrym gspem jest nokia E52 ma mega dobra baterię chyba najlepszą:)

Spory ekran i latarka:) sciagasz z ovi program i flesz który jest tam zmienia się w latarkę:()

Odnośnik do odpowiedzi

Procki te same

pamieci wewnetrznej ma wiecej c5

ekran wiekszy ma nokia e52 bo 2,4 cala a c5 ma 2,2

i ogolnie ta c5 jest taka inna duza klawiatura maly ekran duza bryla e52 wygrywa wygladem:D i jest zrobiona z aluminium nie cala ale jest

aoarat w c5 5mpx

w e52 jest 3.2 ale robi fajne zdjecia

nie na to sie patrzy telefon moze miec 8mpx a robi gorsze niz 3,2

oceny maja podobne chodz c5 dopiero co wyszla:D

Odnośnik do odpowiedzi

Tak tak i wyłączą sie wszystkie ich telefony.

Na razie Nokia nie bankrutuje choć fakt że ich kondycja spada.

Jednak nawet w przypadku bankructwa Ovi Mapy nie przestana działać, mogłyby ew. nie otrzymywać aktualizacji ale same mapy działać będą (w trybie offline).

Odnośnik do odpowiedzi

W sumie nawet jakby Ovi przestało istnieć i nie byłoby aktualizacji to chyba i tak na Symbiana da się różne rzeczy ściągnąć co?

A co sądzicie o kupnie telefonu z allegro? Bo np do Nokii C5 operatorzy dają kartę 2GB , a na allegro czasem nie. Czy to operatorzy dają te karty czy powinna je mieć fabrycznie każda Nokia?

No i czy telefony od operatorów są w czymś lepsze?

Odnośnik do odpowiedzi

Telefony od operatorów są gorsze. Zazwyczaj zestaw jest okrojony a soft zawalony śmieciami w stylu Muzodajnia, Orange World, Blueconnect i Playnet. Poza tym często są tam jakieś paskudne motywy, masa tapet i dźwięków których wywalić nie sposób.

To, że producent daje w zestawie kartę nie znaczy, że każdy musi ja mieć - jeśłi ktoś chce to może ja sobie wyjąć i zostawić - nieprawdaż?

Odnośnik do odpowiedzi

To, że producent daje w zestawie kartę nie znaczy, że każdy musi ja mieć - jeśłi ktoś chce to może ja sobie wyjąć i zostawić - nieprawdaż?

No zgadza się, ale właśnie widziałem niby nową Nokię, ale bez karty... Chyba, że sprzedawca zapomniał o tym napisać.

Niemniej chyba wezmę Nokię C5, tylko nie wiem czy polować na 5MPX czy 3,2MPX. Właściwie to chyba wiele się nie różnią.

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...