Skocz do zawartości

Telefon nie dotykowy do ... 500 zł ?


masseur

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Chciałbym kupić telefon NIE dotykowy w cenie do (w sumie nie znam się na tych cenach xD)... 500 zł ? 700 zł ? :D

Telefon służyć będzie praktycznie tylko do tego, do czego telefon ma służyć, czyli dzwonienia, SMSowania (niezbyt często), robienia zdjęć i kręcenia filmów ...

Na czym mi zależy?:

1. Wysoka jakoś rozmów

2. W miarę dobry aparat (w sumie nawet 3.2 mpx by starczyło)

3. Lampa błyskowa

4. Dobra obudowa

5. W miarę fajny design.

Odnośnik do odpowiedzi

nowy uzywany?

bo jak cos to mozna

nokie e72

procek 600mhz na ten telefon starcza

ekran 2,4 cala

aparat 5mpx z lampa a jezeli latarka potrzebna spacja i wlacza nam sie latarka:P

jezeli symbian to nie problem dobry telefon

zalety

czytelny ekran pod duzymi katami super czytelny

qwerty

dobrze wykonana

aparat

wersja biala wspaniala wyglada bosko

Odnośnik do odpowiedzi

E72 jeżeli chcesz cegłę, a jeżeli nie to e75, klasyczny telefon ,ale z wysuwaną qwerty ;) jeżeli zależy ci na bateri to e52 :) nadaję się do wszystkiego co prawda nie ma qwerty w przeciwieństwie do e 72 i e75, ale da się na nim pisać :)

  • Upvote 1
Odnośnik do odpowiedzi

Ma być nowy :)Aha.. i nie dodałem chyba najważniejszego. Ma być prosty w obsłudze :D

Wysuwana qwerty odpada... wgl nie musi być qwerty nawet :D I nie ma być to cegła :D Chcę po prostu prosty w obsłudze, dobry telefon z ładnym designem, dobrą obudową i w miarę dobrym aparatem z lampą błysk :D

Odnośnik do odpowiedzi

Skoro ma budżet ponad 500 zł to trochę szkoda na przestarzały C902, sam go miałem (mam w szufladzie ;D) ,sądzę że nówkę E52 ,świetna bateria, aluminiowa obudowa (nie cała ,ale częściowo) no i dość zgrabna ,w osłudze, jak to nokia ,dość intuicyjna .

Odnośnik do odpowiedzi

Nie koniecznie ,widzisz powtarzam ci ,Nokia N8 ,jeden z lepszych telefonów rynku ,ma procesor "tylko" 680mhz ,zaś mój galaxy ace ,który jest o wiele niżej w kat cenowej i możliwości ma 800mhz ,albo bliźniaczy cenowo wave ,1ghz, a wyjaśnij mi teraz ,jakim cudem nokia z mniejszym procesorem ,chodzi lepiej niż podane samsungi ? Bo to zależy od systemu i wymagań telefonu ,E52 może podkreślam może chodzić lepiej od e72 ,ponieważ ma mniejsze wymagania . Tak samo jak n8 vs Wave, N8 chodzi lepiej bo ma mniej wymagającego Symbiana ,a Wave już cięższą badę ,więc przysłowie większy znaczy lepszy ,nie sprawdza się .

Odnośnik do odpowiedzi

no przeciez o tym wiem:D

ale szczerze mowiac mam nokie e63 procek tam 370mhz?

symbian i nawalone aplikacji i wszystko chodzi plynnie zwiecha bardzo zadko

tam jest blizniak z wiekszym prockiem

do tego bateria moja zajechana a wszystko zalezy do czego:D

Odnośnik do odpowiedzi

a co powiecie na motorolę gleam :D niestety aparat to tylko 2 MP ;[ ale za nie cełe 400zł na allegro nie wiem czy ma lampę ale ageyby nic o systemie operacyjnym nie pisał a jak jest to bateria dość szybko pada ale nokia x3 ? albo nokia n 73 ? :lol: tylko dlaczego nie chcesz dotyku boisz się że źle będzie reagował ? czy już miałeś jakiegoś słabego i nie dobrze reagował a może ktoś ci mówił że dotyk się szybko psuje albo bateria rozładowuje się szybko a może po prostu ci cię nie chce ale to twój problem i tak już mało jest nie dotykowych ciekawe czy będą robione bez dotyku za 5 lat

Odnośnik do odpowiedzi

@iks.iks.iks tak się robi po dwukrotnym naciśnięciu "napisz" ,a co do twojej bezsensownej jak zwykle wypowiedzi, Nokia X3 to szajs ,masa reklamacji i cofnięcia modeli do gwarancji ,po prostu jedna wielka usterka ,do tego sama trwałość telefonu to szkoda słów, o motoroli już nie skomentuje, bo to do Ciebie podobne, pieprzenie farmazonów, powiedz mi czy jak masz 500 zł einsteinie ,to kupisz telefon za 500 jaki chcesz czy gówno za 200 ? (nie chcąc oszczędzać) ,to samo w tym przypadku ,ma do wydania 500 ,a ty mu wciskasz grata z klapką za 300 ... A co do tematu ,jeżeli idziesz za głosem qwerty to za tą cenę kup E63, jeżeli wolisz baterią to E52 .

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...