Skocz do zawartości

Jak to jest z grami na androidzie.


aironfan

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

jestem sknerą i nie lubię wydawać pieniędzy jeżeli nie muszę tego robić.

I jestem ciekawy jak to będzie wygląda na androidzie, czyli jak wygląda sprawa gier za które NormalniE trzeba płacić, czy da się takie w ogóle zainstalować, jak sprawa wygląda z certyfikatami czy czymś takim jakie może to pociągnąć za sobą konsekwencje.

I czy można grać w gry z PSP jak np. można było grać na Noki??

Odnośnik do odpowiedzi

Można grać w piraty. Wejdź sobie na jakieś forum z grami na Andka, tam masz opisy jak je zainstalować.

W gry z PSP nie da rady, ale z PSX chodzą. Co do płynności, to wiadomo im lepszy procek i gpu tym lepiej. Np. na takim SGS z 1 GHz i bardzo wydajnym GPU większość gier chodzi płynnie. Ale do gier chyba najlepsza będzie Xperia Play.

Odnośnik do odpowiedzi

mi bardziej chodzi o bezpieczeństwo czy np. jest to wychwytywane w jakiś sposób np. przez android market z aktualizowaniem czy coś?? i jak gdzieś cie przyłapią to co wtedy??

i jak jest z tymi emulgatorami(?) na psp, słyszałem że istnieją, że można kupić z am, tylko na pewno obsługują psx a co z psp? miał ktoś z tym do czynienia??

Odnośnik do odpowiedzi

czy wykrywane możliwe:) ale pojedyncze ściągnięcie i to na telefon nie opłaca się ścigać.

Łapią ludźi co przeginaja i mają po 1000 filmów milion piosenek:)

Może jeżeli szukasz rozrywki pykaj sobie w minecraft:)

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...