Skocz do zawartości

Nokia 6600 - aplikacje symbian


karolsiny

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Ściągnęłem sobie aplikacje na Nokia 6600 Smart Movie v.3.21. Niestety długo się nim nie nacieszyłem gdyż program działał kilka chwil po czym wyskoczyło, że mam podać osobisty klucz licencji. Wie ktoś skąd mogę go zdobyć za darmo? Wiem,że mam się połączyć ze strona www.lonelycatgames.com, ale tam wszystko jest po angielsku i nie wiem co i jak. Znacie może jakiś łatwiejszy pomysł na zdobycie tego kodu lub dokładnie napisanie co zrobić na www.lonelycatgames.com?

Odnośnik do odpowiedzi

Mam pełną wersję smart movie. Znasz może jakiś inny darmowy program,który można zastąpić zamiast smart movie? Jeśli tak to jak się nazywa i skąd go mogę ściągnąć? Wiesz może skąd można pobrać i jak się nazwa bezpłatny program do rozpakowywania plików rar i zip oraz program do otwierania plików pdf? Nigdzie nie mogę znaleść darmowych wyżej wymienionych programów.

Odnośnik do odpowiedzi
  • 3 months later...

mam pytanie co do smartmovie... jak zdobyc ten klucz licencji? wiem ze trzeba zaplacic a wiecie ile i jak otrzymujesz ten klucz... a drugie pytanie to czy wiecie ilu cyfrowy jest ten klucz czekam na odp:)

Odnośnik do odpowiedzi

no ok, dzieki poszukam, ale mam pytanie. Mam ten program wgrany na kome no i ok, dziala, ale mam ogranicznik czasowy ogladania... w folderze na kompie mam instalke itd. smartmovie i mam w nim taki plik jak "BiNPDA.exe" w instrukcji cos pisze zebym skopiowal ten plik do komy do folderu z filmami(dla ulatwienia). A potem skopiowac ten pliczek do windows/system32/data i cos tam jeszcze pisze o pliku " ecam.dat" i pisze o nim ze mozna go znalez w folderze data... ale po co on? Nie wiem tylko czy dobrze zrozumialem bo jest to wszystko po angielsku... Wiec napisz czy musiales zrobic cos podobnego... Pozdro czekam na odp:)

Odnośnik do odpowiedzi
  • 1 month later...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...