Skocz do zawartości

Nokia 6600 - jak usunąć ikonę z gry?


karolsiny

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Posiadam 2 karty pamięci - 32MB i 512MB (aktualnie w telefonie). Z karty 32MB odinstalowalem grę Splinter Cell i 2005Real... (na karcie 512MB nie miałem tych gier). Po przełożeniu karty na 512MB zauważyłem,że mam ikony tych gier w menu,która miałem na karcie 32MB. Mam problem - w jaki sposób ta ikonę usunąć? Próbowałem ją usunąć przez naciśnięcie "C (kasuj)",ale jak zwykle wyskoczył napis "NIE MOŻNA USUNĄĆ". Próbowałem przez menedżera aplikacji,ale tam nie było nazwy tej gry (była na karcie 32MB). Spróbowałem poszukać nazwę pliku tej gry w FExplorer - niestety nic nie znalazłem. Czy jedynym wyjściem jest ponowną instalacja tych gier? Jeśli tak,to skąd mogę je pobrać? Nie chce formatówac karty pamięci ani pamięci telefonu,bo dużo mam tapet itp. A komputer mam uszkodzony żeby przenieść pliki z telefonu na komputer. Pomóżcie.

Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 months later...

Czyli tak...

1. Sciagnij i zainstaluj na komurce aplikacje TaskSpy(w zalaczniku).

2. Uruchom ja :).

3. Przesuwaj Dzojstikiem w prawo az dojdziesz do opcji "Applications".

4.Tam wyszukaj ta gre ktora chcesz usunac

5. Kliknij options > Application > Show details

6. Znajdz w tekscie co sie pokazal linijke: "Full name:..."(kropeczki to sciezka do takiego pliku)

7. Dowolnym menagerem plikow (np. FExplorer) przejdz to sciezki ktora byla napisana przy slowie Full name w TaskSpy

8. I teraz masz usunac caly folder.

Wiem ze to jest trudno skapowac wiec dam przyklad :) :

Jezeli w TaskSpy pisalo (oczywiscie przykladowo) "Full name: C:SystemApps[1018a6a0][1018a6a0].app" to Ty masz usunac CALY folder o sciezce "C:SystemApps[1018a6a0]" :)

Jak juz usuniesz to uruchom ponownie komorke i powinno byc wszystko dobrze :)

PAMIETAJ!

Badz ostrozny przy usuwaniu tego folderu bo jezeli usuniesz zly to jakas inna aplikacja przestanie dzialac :) Pozdro :)

W zalaczniku FExplorer i TaskSpy.

PLIKI.rar

Odnośnik do odpowiedzi
  • 3 months later...

koteczekk, fe juz chyba jest na forum

karolsiny:

znam to. wchodzisz na karte pamieci albo na telefon przez fexplorer, wchodzisz w system/apps i wywalasz folder z gra, potem system/midlets i wywalasz folder z gra. mialem ten sam problem, ale ja wywalilem foldery z karty pam i zniknela ikonka. jesli to zamotane: pisz na PM

P.S. 150 post :D:D

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...