Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Dostałem od nich telefon do testów <samsung z370> i będę tu pisał co jakiś czas moje spostrzeżenia.

Jak na razie jest całkiem spoko: wideorozmowy, internet, ściąganie plików<mp3, gry> bardzo szybkie, blogi, cały onet.pl dostępny plus parę rzeczy ekstra i można dzwonić w sieci za darmo. Jakość dźwięku akceptowalna, wideo rozmowy się trochę przycinają ale ogólenie można to zaakceptować jako że to początek dopiero.

Co do samsunga to całkiem spoko tylko aparat 2mp jest naprawdę kiepski. Już mój spv c 600 robi lepsze zdjęcia. Karta pamięci microsd 512, mp3 itd filmy wiec pełne multimedia, a pozatym jest strasznie cienki ze 4 mm ma.

Wrazie pytań piszcie.

Może ktoś jeszcze testuje P4

Odnośnik do odpowiedzi

Jak na razie całkiem spoko jest, tylko że serwis internetowy pada co jakiś czas ale to faza testów w końcu więc nie można wymagać wiele.Trochę multimediów do ściągnięcia, jest gdzie zamieścić zdjęcia, filmy itd. można bloga założyć. Każdy znajdzie coś dla siebie.

A oto cennik jaki obowiązuje na razie

Połączenia głosowe do wszystkich sieci krajowych 0,65zł

SMS 0,20 zł

SMS do sieci zagranicznych 0,50 zł

ZMS 0,30 zł

MMS 0,40 zł

MMS wychodzący do sieci zagranicznych 3,00 zł

Transmisja danych do 10 MB w danym miesiącu nie obciążona kosztami

Transmisja danych powyżej 10 MB w danym miesiącu (za każde 50kB) 0,25 zł

Są to ceny z vat .

ZMS są to emotikony takie jak na gg lub po prostu obrazki ułożone zamiast słów tworzące zdania.

Odnośnik do odpowiedzi
  • 1 month later...

No tak, to jest cennik który obejmuje testerów. Po zakończeniu testów są dwie opcje abonament lub na kartę:

wykup Z370-450zł - przy pre-paid i 1zł na abonament

V3xx-700zł - przy pre-paid i 1zł na abonament

Odnośnik do odpowiedzi

Z tego co wiem to 49gr za minutę do wszystkich sieci i 15gr z sms. W abonamencie za 50zł masz do wykorzystania 70zł. Na stronie www.playmobile.pl jest cennik i teleofny jakie będą mieli-całkiem fajne. Myślę, że to w miarę dobra oferta jak na początek; choć mnie jakoś nie powaliła na kolana.

Odnośnik do odpowiedzi

Z tego co mi wiadomo nie ma możliwości przeniesienia numeru i jednoczesnego skorzystania z oferty dla testerów. Dla mnie jest to zrozumiałe, bo nie po to oferują testerom bonusy, żeby ci przyciągali im do sieci numery, które nie są z ta siecią kojarzone.

Fajne wykorzystali kłopoty ery związane ze zmianę regulaminu i możliwością wcześniejszego zerwania umowy. Specjalna oferta dla uciekinierów - niezły pomusł na wykorzystanie sytuacji :)

Odnośnik do odpowiedzi

Wiesz zależy od punktu siedzenie a mam swój numer od kilku lat i nie zamierzam wszystkich informować w życiu prywatnym i zawodowym przez pół roku że zmieniłem numer, bo mi to zupełnie nie potrzebny problem.

Zobaczymy jak zadzwonią z ofertą...

Odnośnik do odpowiedzi

Ja też czekam na telefon. I zastanowię się zostać czy nie. Mam lojalkę z orange podpisaną jeszcze na kilka miesięcy i nie uśmiecha mi się 2 abo płacić.

Ale nawet jak nie skorzystam to pocieszam się tym, że u Play są lepsze warunki nawet bez specjalnej oferty dla testerów w porównaniu z tym co mam u mandaryny.

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...