Skocz do zawartości

Karty graficzne


pio075

Rekomendowane odpowiedzi

GT430 to żadna bestia - typowy low-end ;)

Ale Wiedźmin 2 Chodzi na ultra :) a jak na razie to najbardziej wymagająca gra, wiem że są o wiele lepsze rakiecinki GTX ale to jest akurat dobra grafa ;]

Odnośnik do odpowiedzi

Ale Wiedźmin 2 Chodzi na ultra :) a jak na razie to najbardziej wymagająca gra

Żarty sobie stroisz??

Wymagajacy to jest np. Crysis czy nawet Mafia 2 i w tym miejscu GT430 leży i kwiczy osiągajac przy wysokich rozdzielczościach (1680x1050) jakieś marne 17fps (średnio!!!) w Crysisie i 22fps w Mafii.

Innymi słowy bida i wydajność z roku 2008 nawet GeForce GT240 i HD4850 mają lepsze rezultaty ;)

Po prostu GT430 to tania zapchajdziura z mizerna wydajnością - nazywanie jej rakietą to czysta kpina, to najwyżej kula armatnia w dodatku przyciężka.

To tak sobie pogadałem - zboczenie, zawodowe :P

Odnośnik do odpowiedzi

Żarty sobie stroisz??

Wymagajacy to jest np. Crysis czy nawet Mafia 2 i w tym miejscu GT430 leży i kwiczy osiągajac przy wysokich rozdzielczościach (1680x1050) jakieś marne 17fps (średnio!!!) w Crysisie i 22fps w Mafii.

Innymi słowy bida i wydajność z roku 2008 nawet GeForce GT240 i HD4850 mają lepsze rezultaty ;)

Po prostu GT430 to tania zapchajdziura z mizerna wydajnością - nazywanie jej rakietą to czysta kpina, to najwyżej kula armatnia w dodatku przyciężka.

To tak sobie pogadałem - zboczenie, zawodowe :P

Mafia II Haha ;] dobre ,jakoś mi się nie tnie na moim gracie a gdybyś poznał paramtery i grafikę mojego kompa to byś się zdziwił(Dual Core 1.8 i uwaga GeForce 8400),jakoś chodzi i to nie na tak zwanym low ,nie zacinając się, a co do najwyzszych parametrów mafia II aż tak nie wymaga, może fakt 430 nie wyciągnie ultra ,ale np procka to mafia na pewno nie wymaga ,starczy jakiś quad 2.4 ... Co do wymagań Crysisa masz rację ,są wysokie ,ale mi Wiedźmin 2 przysporzył na najwyżej grafice większego szoku niż Crysis może efekty miotą ale otoczenie mogłoby być lepsze ,samochody ,budynki ,rozmazane...

Odnośnik do odpowiedzi

Mafia II Haha ;] dobre ,jakoś mi się nie tnie na moim gracie a gdybyś poznał paramtery i grafikę mojego kompa to byś się zdziwił(Dual Core 1.8 i uwaga GeForce 8400),jakoś chodzi i to nie na tak zwanym low ,nie zacinając się, a co do najwyzszych parametrów mafia II aż tak nie wymaga

Niech zgadnę - XP.

Trafiłem? - to teraz zobacz co to takiego DX9.

Zainstaluj Win 7 i spróbuj ponownie tym razem z DX10.

Jestem też ciekaw jakiej rozdzielczości używasz.

Hmmm poza tym to jest jeszcze coś takiego jak Physix który zatrzymuje całkiem mocne karty, a przypominam że gra jest z 2010 roku

Odnośnik do odpowiedzi

Oczywiście XP ,ale miałem Vistę (większe scinki)i szło na tym samym 800x600 wiem że to kiepska rozdzielczość ale nie low , da się przejść przyjemnością, ale jak będę zmieniać to właśnie znalazłem sobie Komputer z Althonem X4 3.00 i "kulą armatnią " Gt430 bez systemu, wgram 7 i co sądzisz że na najwyższej poprzeczce Mafia II nie pójdzie, pytam na prawdę .

Odnośnik do odpowiedzi

GT430,nie warto.Lepiej już kupić Asusa EN9600 GT ,ma DX10,1GB i jest możliwość 3D a Crysisa 2 na mojej konfiguracji:2GB DDR3,AMD AThlon 64 X2,Asus EN9600 GT nVidia, Crysis 2 na tej konfiguracji śmiga bez problemu. .Ew.GT540

Pozdrawiam.

Odnośnik do odpowiedzi
  • 11 years later...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...