Skocz do zawartości

Problem z automatycznymi aktualizacjami


legionista150

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,ponieważ problem dotyka coraz większej liczby użytkowników telefonów z androidem,postanowiłem napisać.Chodzi mianowicie o natrętne automatyczne aktualizacje,które system ten wykonuje bez naszej zgody,a czasem i wiedzy.Nie byłoby w tym nic złego,gdyby nie to że w ten sposób tracimy środki z konta,jak również pakiety internetowe(jeśli takowe są wykupione).Jak temu zaradzić?Czy trzeba uciekać się do jakiś niekonwencjonalnych metod,czy może wystarczy dobrze poszukać w telefonie?

Pozdrawiam

P.S Jeśli napłyną jakieś sensowne odpowiedzi w tej sprawię,proszę o podpięcie tegoż tematu.

Odnośnik do odpowiedzi

Racja,ale dużo użytkowników skarży się na aktualizacje,mimo wyłączania w telefonie wszystkich opcji łączenia się z siecią.W sieci ludzie piszą że zabiera im to nawet 100mb miesięcznie,nawet pewna strona zrobiła o tym artykuł.

Artykuł

Jest tu opisany odosobniony przypadek,ale tego typu problemów z androidem ludzie mają naprawdę sporo

Odnośnik do odpowiedzi

Mam w domu Galaxy 3 I5800 (siostry) ma wyłączone dane pakietowe i nie zeżarł nawet grosza na nieplanowane połączenia z siecią.

Jeśli ktoś nie umie zablokować to płacze i płaci.

Odnośnik do odpowiedzi

Chyba wyżej napisałem wyraźnie od 2.2 froyo wzwyż. Jak ktoś ma pradawnego antka to już jego problem.

Z resztą APN Blocker działa bezbłędnie - wiele osób go używa i nikomu nić z konta nie ucieka.

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...