Skocz do zawartości

[E2370] - zmiana funkcji klawiszy, podłączenie słuchawek


PCXT

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

To jest mój pierwszy post, a w temacie modowania komórek jestem początkujący. Znam się na komputerach, wiem, jak się flashuje, ale BIOSa, a połączenie przez kabel szeregowy stosuję, ale nigdy nie robiłem tego w komórkach.

W każdym razie kupiłem sobie Samsunga Solid E2370, z prostych powodów: Jest MP3 i jest duża bateria. Poprzednio miałem Nokię 6510, i w Samsungu skonfigurowałem sobie książkę telefoniczną jak w Nokii - po wciśnięciu kursora w dół, przez co mogę od razu przewijać. Przypisanie "Kontakty" do klawisza tuż pod ekranem z prawej strony przestało być potrzebne.

Mam więc pytanie: Jak zmienić funkcje przypisane do klawiszy pod ekranem? Na pewno się da, bo znajomy również z E2370, tylko z Play'a, ma zamiast Kontaktów jakąś usługę operatora.

Drugie pytanie dotyczy uniwersalnego złącza z boku aparatu. Ponieważ dostarczone słuchawki nie są dla mnie zbyt wygodne postanowiłem kupić przelotkę z gniazdem Jack 3.5mm. W sklepie sprawdziłem podłączając sprawne słuchawki, oczywiście po włączeniu głośnik telefonu nadal pracuje a w słuchawkach cisza (gniazdo jest sprawne, oryginalny zestaw dostarczony z telefonem działa). Kupiłem jednak przelotkę, była tania, otworzyłem wtyk i mogę przestawiać igły. Które są od słuchawek (prawy, lewy, masa)? Co połączyć do czego, by telefon wykrył, że są słuchawki i wyłączył głośnik?

Z góry dziękuję.

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...