Skocz do zawartości

Smartphone do 1000-1300 zł


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 61
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Tylko, że DHD trzeba co noc ładować :)

Trudno sie z tobą nie zgodzić, ale nie każdy(nie wiem jak ty bo mnie się zdarza) używa telefonu 24h na dobę więc może się trochę podładować.PZDR

Mój znajomy ma GalaxyS I i wcale nie narzeka na powolne działanie.

Jak na telefon z tej półki mógłby być lepiej wykonany.PZDR

Odnośnik do odpowiedzi

Tak się zastanawiam: Gdybym jednak chciał telefon z ekranem, który może być większy, niż 4 cale, to znalazłoby się coś wydajniejszego niż Desie S w tym przedziale cenowym? No bo podobno np. Xperia Arc jest takim potworkiem multimedialnym. No więc są jakieś w przedziale do ok 1400 zł, które przewyższają wydajnością Desire S?

No i co tu tak cicho? ;-) Troszkę sprecyzuje pytanie: jak sie ma wydajność Desire S w stosunku do np. Xperii ARC?

Odnośnik do odpowiedzi

Myślę, że Arc nie będzie dużo wydajniejsza od Desire S'ki, o ile w ogóle będzie wydajniejsza :)

Jak wiadomo mają ten sam procesor, a Desire S ma więcej RAM'u i minimalnie ROM'u - poza tym Arc ma 4,2 calowy TFT...

Ze strony SE można się na 100% spodziewać gorszego support'u dla Arc niż HTC dla Desire S, a ponadto S'ka wydaje się być solidniejsza (chodź tę tezę opieram na opiniach, bo Xperi Arc jeszcze nie miałem w łapkach) :P

Ja bym zostawał przy HTC :)

Odnośnik do odpowiedzi

Ok, dzięki :-) Ale myśle ze ARC i tak byłaby dla mnie za duża... Ale mówisz, ze różnica w wydajności mogłaby być minimalna na korzyść ARC. Ale przecież, jak napisałeś wewnętrznie HTC jest lepszy. Wiec tak tylko sobie rzuciłeś, czy masz jakieś przypuszczenie?

Odnośnik do odpowiedzi

Moje przypuszczenie wynika z faktu, że Sense z HTC jest dość wymagającą nakładką i Sony Ericssonowa nakładka może potrzebować mniej zasobów, przez co Arc może wydawać się minimalnie mocniejszy :)

Ale jak już mówiłem, Arc'a jeszcze nie miałem przyjemności obsługiwać, więc dokładnie nic nie powiem :P

Odnośnik do odpowiedzi

Tak sie zastanawiałem nad tym telefonem, i doszedłem do wniosku, że gdybym dołożył 400 zł, miałbym HTC sensation. Ma on ekran 4,3 cała, ale widzę ze w dwurdzeniowcach jest to już standard, wiec byłbym w stanie to przeboleć. I moje pytanie: opłaca sie dołożyć do Sensation? Zauważe wzrost wydajności w porównaniu do Desire S?

Odnośnik do odpowiedzi

Oczywiście, że wzrost wydajności będzie zauważalny w znacznym stopniu :) Opłaca się dołożyć do Sensationa, ale korzystniej od niego wypada jednak Samsung Galaxy S 2 - jeżeli nie trawisz TouchWiza to dorzuć do Sensationa, albo zostań przy S'ce :)

Odnośnik do odpowiedzi

No ciągnie mnie strasznie do HTC, mimo że wiem iż S2 jest opłacalniejszy. Pobawie sie trochę dłużej Galaxy Tabem i, jak sie przekonam, to pójdę o półkę wyżej i kupię S2. A jeżeli nie, to również pójdę o półkę wyżej i kupię HTC sensation. I wtedy będę naprawdę usatysfakcjonowany, bo jakos nie byłem przekonany do Desire S (miałbym wrażenie ze jest on za mało przyszlosciowy).

I jeszcze jedno: w przyszłym tygodniu jadę do Niemiec (konretnie do Freiburga) i mogę kupić telefon tam. Z tym ze muszę wcześniej przyszykowac kasę. Dlatego pytam sie: czy opłaca sie kupić HTC sensation (lub Desire S, tego jeszcze nie wiem) w Niemczech? Jak tamtejsze ceny maja sie do polskich cen tych urządzeń?

Odnośnik do odpowiedzi

System to teraz kwestia gustu, przyzwyczajeń i upodobań :) Oba systemy dobre i już można powiedzieć, że dopracowane - w miarę stabilne. To który lepszy każdy powinien sobie indywidualnie rozstrzygnąć :P

Odnośnik do odpowiedzi
  • 1 month later...
I jeszcze jedno: w przyszłym tygodniu jadę do Niemiec (konretnie do Freiburga) i mogę kupić telefon tam. Z tym ze muszę wcześniej przyszykowac kasę. Dlatego pytam sie: czy opłaca sie kupić HTC sensation (lub Desire S, tego jeszcze nie wiem) w Niemczech? Jak tamtejsze ceny maja sie do polskich cen tych urządzeń?

No coś ty. Kupno euro w kantorze masz po 4.20 zł czy nawet więcej. Sprzedają po 4.30 zł. Jedziesz do Niemiec, więc chyba znasz niemiecki, więc pogoogluj sobie.

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...