Skocz do zawartości

Play Fresh + modem 3g + nielimitowany internet


kasiunia7

Rekomendowane odpowiedzi

Zamiast podpisywać umowę na mobilny internet w play wydaje mi się że lepszym rozwiązaniem byłoby kupienie na własną rękę modemu 3g (lub 4g), startera play fresh i doładować za 50zł co daje nielimitowany internet na 50dni a pieniądze można wykorzystać na inne cele.

Tylko czy to będzie działało?? Jak myślicie??

Za tanie pieniądze, bez limitu i bez umowy.

Odnośnik do odpowiedzi

Jesteś w błędzie internet ma limit i to kilkaset megabajtów,po jego wykorzystaniu prędkość spada do ok.20kb/s a przy tej prędkości niewiele osiągniemy.Ciekawą może alternatywą może być również Play Online na kartę, tam masz zestaw ze starterem na którym dostajesz 1GB na start, oraz w zestawie jest też naprawdę dobry modem Huawei E173 całość zestawu wynosi 219zł.Ale zanim kupisz internet w Play to upewnij się czy masz tam zasięg na stronie http://internet.play.pl/maps/map i wybierz opcję Play Online.Pozdro

Odnośnik do odpowiedzi

Na stronie play jest napisane że jest nielimitowany, ale jeszcze nie przeczytałam regulaminu więc może rzeczywiście spada prędkość po wykorzystaniu kilkuset mb.

Co do zasięgu to już sprawdzałam na mapie wcześniej, jest ok.

Miałeś jednak rację. To że jest bez limitu to jest haczyk.

Regulamin: http://www.play.pl/resources/pdf/Regulamin_Oferty_Promocyjnej_Darmowy_Internet_bez_limitu_danych.pdf

30zł 300mb

50zł 500mb

Odnośnik do odpowiedzi

Ewentualnie warto się przymierzyć do Orange Free kiedyś miałem tą usługę internetową i byłem zadowolony,Orange Free to najtańszy internet na rynku.Oczywiście w wersji na kartę.

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki za pomoc, dobrze że powiedziałeś o tym że nie jest nielimitowany w play hehe zapewne bym nie przeczytała tego regulaminu. Sprawdzę jeszcze jak w orange mają.

A internet i tak nie dla mnie tylko dla znajomej. Ja nie mam się czym martwić mam ere na lini tp 6mb.

A czy z takiego modemu 3g można zdjąć simlocka(jakiś huawei 3g)?? bo ta znajoma ma w tym momencie play mobilny ale jej się kończy niedługo.

Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 weeks later...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...