Skocz do zawartości

błąd podczas instlacji andka na htc hd 2


Wake86

Rekomendowane odpowiedzi

Ściągnąłem Androida type SD na pc wypakowałem na kartę SD i chciałem zainstalować za pierwszy razem nawet coś się zrestartowało,ale wyłączyłem telefon i później próbowałem od nowa zainstalować niedokończoną wcześniej instalację.Ale z poziomu eksploratora plików CLRCAD i HARET podczas ich kliknięcia wyskakuje taki komunikat

Nie można otworzyć pliku CLRCAD lub(HARET0.Albo nie został on podpisany przy użyciu zaufanego certyfikatu,albo nie można znaleźć jednego z jej składników.Jeśli problem występuje nadal,spróbuj ponownie zainstalować lub przywrócić ten plik.

Dodam,że formatowałem kartę i próbowałem instalować od nowa kopiując nowe pliki i nic,dalej to samo.Próbowałem też inne wersję Androida,ale wciąż to samo.

ActiveSync nie wykrywa mi telefonu,zresztą opisałem ten problem w innym wątku. (ciężki jest do życia ten htc hd 2,nieznany grunt jeszcze mało o nim wiadomo). Eh..

Tak sobie myślę,że to jakieś śmieci został w pamięci telefonu po przerwanej instalacji.Pewnie trzeba je wyrzucić.Tylko,które nie chce skasować czegoś ważnego.Wie ktoś gdzie to może się zapisło?

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...