Skocz do zawartości

nielimitowany internet w play


strider9

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Doładowałem sobie konto za 30 zł (kolejny raz), dużo jeżdżę autobusami i jednocześnie korzystam z Internetu na komórce. Play oferuję nielimitowany dostęp do Internetu, więc wybór padł na tę sięć. Nie minęły dwa tygodnie, a już za korzystanie z Internetu pobiera mi kasę. Szczęście, że w porę zauważyłem, bo by mi wszystko zeżarło. Ostatnio doładowałem konto i po jednym dniu nie miałem już środków na koncie, ale winę zwaliłem na to, że byłem w zasięgu nadajników Plusa - korzystałem z GPS w lesie. Jednak teraz w opcjach zmieniłem sieć na Play, a nie automatyczne, więc powinien telefon korzystać tylko z nadajników Playa, poza tym byłem w domu, gdzie mam doskonały zasięg. Co jest, do cholery, mam ten nielimitowany Internet, czy nie? Są jakieś ukryte wałki w tej promocji?

Odnośnik do odpowiedzi

Jedyny haczyk to ograniczenie pobieranych danych: http://www.lanpolis.pl/2011/03/31/play-fresh-w-opcji-all-inclusive/.

Czy są to przekaźniki plusa czy pleya to nie ma znaczenia, bo sytuacja jest regulowana umową między operatorami.

Do głowy przychodzą mi 3 możliwości:

-masz aktywny zły profil łączenia się z internetem

-miesiąc minął Ci jak dwa tygodnie(bywa czasami)

-masz aktywną złą taryfę(czyt. sms do wszystkich sieci, rozmowy i sms do play)

Odnośnik do odpowiedzi

To chyba jakiś żart, Kamasek. Mam aktywną promocję All Inclusive Internet, doładowałem konto 18 maja. Łączę się z Internetem za pomocą profilu automatycznie wysłanego przez Play, poza tym do tej pory wszystko było OK. Napisałem do ich supportu, ale wciąż brak odpowiedzi...

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...