Skocz do zawartości

Problem z bluetooth na kompie


Rekomendowane odpowiedzi

Siema, zainstalowałem blusoil na kompa i niby wszytko działa bo znalazło mój tel, jest on normalnie dodany, i podczas dodawania przyszło na tel czy ma się łączyć.Ale nic nie mogę przesłać ani wysłać... Biorę na kompie na pasku w ikonie prawym myszy wyślij plik, i nic się nie dzieje... Z telefonu znajduje kompa ale jak biorę wyślij to wychodzi ze nie powiodło się... Coś jest nie tak. sprawdzałem na dwóch adapterach (Oby dwa działają na bank)Z pol roku temu miałem to nawet wszytko podłączone i działało bez zarzutów. Zainstalowałem też drugi program pod nazwa widcomm ale ten nie znajduje w ogóle urządzeń.. Trochę mnie to dziwi bo podłączałem to w przeszłości z 10 razy i nie było problemów... Co może być nie tak?

Odnośnik do odpowiedzi

Włączasz bt do kompa i wyszukujesz go z poziomu fona. Dajesz dodaj do moich urządzeń(może być trochę inaczej). Jak doda to wchodzisz w ustawienia tego połączenia(dalej fon) i dajesz zawsze akceptuj. Powinno śmigać.

Gdy pisze ci czy połączyć dajesz zawsze tak, bo inaczej nie pójdzie.PZDR

Odnośnik do odpowiedzi

Dokładnie. Nie tylko komp musi wykryć telefon, bo to działa w obie strony - tel. musi "widzieć" kompa, więc problem leży w ustawieniach telefonu. Zastosuj się do rad Kamaska i powinno być wszystko ok. Daj znać żeby było wiadomo.

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...