Skocz do zawartości

Dapeng t5000


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Dostałem od znajomego to chińskie dziwadło i mam kilka pytań, na które nie udało mi się znaleźć odpowiedzi:

1. Czy to coś ma moduł GPS? Jeśli nie to czy obsługuje jakiś zewnętrzny?

2. Czy obsługuje 3G?

3. Włożyłem kartę sim w slot 1, wybieram w ustawieniach obsługę sim slot 1, a karta jest jakby niewidoczna. Nie można dzwonić i robić czegokolwiek co korzysta z karty sim. Czy to oznacza, że trzeba zdjąć simlocka?

Proszę o odpowiedzi.

Pozdrawiam.

Odnośnik do odpowiedzi

Nie ma 3g, nie ma gps, nie ma wielu funkcji, które powinien mieć telefon. Jeszcze jakieś pytanie?

Ja do ciebie mam tylko jedno. Po jakiego ch**a kupiłeś chinskie... eeee..kupę? Nie licz na pomoc ludzi z forum, bo tu raczej niky na poważnie nie bierze się za takie fony i nie ma w tym nic dziwnego. Poszukaj jakiegoś forum tego modelu lub producenta(JEŚLI ISTNIEJE)

Odnośnik do odpowiedzi
Ja do ciebie mam tylko jedno. Po jakiego ch**a kupiłeś chinskie... eeee..kupę?

Napisałem, że telefon dostałem od znajomego. Nie kupiłem go i na pewno bym nie kupił. Po prostu dostałem, żeby doprowadzić go do "stanu używalności". Więc dzięki za odpowiedzi i ponawiam trzecie pytanie. Dlaczego telefon nie wykrywa karty sim? Czy to może być wina simlocka?

Odnośnik do odpowiedzi

Odruchowo czytam na szybko. Mój błąd. Podejrzewam, że gdyby to był sim lock to dostałbyś jakiś komunikat. Wrzuć sima do drugiego portu i przestaw ustawienia. Jako, że to chinol to mogą się nie zgadzać opisy sim 1 i sim 2, więc to też sprawdź. Pojawia ci się nazwa sieci?

Odnośnik do odpowiedzi

Spróbowałem wszystkie kombinacje ze slotami i ustawieniami, ale to nic nie daje. Nic się nie wyświetla, tylko jak chcę wejść np. w aplikację z mapami to pokazuje się "wprowadź kartę sim", a jak chcę zadzwonić to nie łączy się i wyświetla "tylko numery alarmowe". Moich numerów z karty też nie ma. Czyli typowe objawy niewykrywania sima. Nie wiem co z tym zrobić, a Google też mało wie o tym telefonie. Jakieś pomysły?

Odnośnik do odpowiedzi

Czyli prawdopodobnie jest walnięty soft albo hardware. Te telefony nie występują u operatorów, wszystkie z allegro są bez simlocka, więc tę opcję możemy sobie odpuścić. Soft może jeszcze na upartego wgrasz(choć wątpię), ale o częściach zamiennych zapomnij. Żaden komis serwis też tego nie ruszy, bo zbyt się boją, że coś uszkodzą,a i tak nic nie zrobią. Korzystać tylko z bajerów albo wrzucić do kosza.PZDR

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...