Skocz do zawartości

Czy da się grać online na smartfonie?


Wake86

Rekomendowane odpowiedzi

Czy da się grać na tych drogich tel online,na takich stronach jak na pc?Mam tu na myśli takie tel.jak HTC hd,samsung S8500,Galaxy S?np na kurniku online w szachy,przez komórkę?

Forum GSM a nikt nie może sprawdzić,zajelo by 2 ,3 minuty.Ale tak to jest jak temat jest oryginalny,i nie ma skąd powtórzyć.Eh...

Odnośnik do odpowiedzi

No właśnie chodzi mi o takie przeglądarkowe(multiplayer),w których można grać z innymi ludźmi w gry typu szachy.Faktycznie kurnik był złym przykładem bo wczytuje i wyskakuje ta aplikacja javy to może być jeszcze za trudne dla komórek.Więc takie strony typu come2play.com albo gamezer.com Może ktoś jedynie sprawdzić czy da się np na tych stronach zagrać z innymi jak to ma miejsce na pc.Bo stronę na pewno wczyta,tylko cz będzie można z niej korzystać,grać z innymi ludźmi.Jak ktoś ma te modele co wyżej wypisałem to niech sprawdzi 3 minutki go nie zbawią,a mi pomoże.Ewentualnie można też sprawdzić na innych modelach,nie ma większej różnicy.Wymieniłem akurat te bo są nowe i silne.

Odnośnik do odpowiedzi

To ja powiem czego się dowiedziałem.

N900 o której wspominałem jednak sobie nie radzi z javą na kurniku, natomiast z flashami takimi jak wyżej powinna sobie poradzić bez problemów.

Czy wymienione przez ciebie sobie poradzą, trudno mi powiedzieć nigdy pod tym względem nie sprawdzałem telefonu a nie chcę cie wprowadzać w błąd.

Odnośnik do odpowiedzi

A możesz sprawdzić na swoim tel(też chyba nie jest taki stary?),czy odpalą te dwie strony,spróbuj zagrać.Wtedy będę co nieco wiedzial.To też prośba do innych żeby sprawdzili.Ten temat jest poruszany pierwszy raz w internecie,więc jedynie trzeba sprawdzić,bo nigdzie raczej o tym się nie przeczyta,a przynajmniej nic konkretnego co by satysfakcjonowało.Ludzie macie dość dobre tel to sprawdźcie.

Dobre i to,ale sam zrozum,"powinno sobie poradzić" to troszkę za malo.Chce wiedzieć na pewno.

Wychodzi na to,że jak sam nie sprawdzę to mi nikt nie pomoże a forum o gsm. Rozumiem nie ma skąd odpisać nowy post.Pozdrawiam nabijaczy punktów.Trochę drogo wyjdzie mnie ten test będę musial kupić tel w ciemno.Następnym razem obiecuje się postarać i pisać posty banalne,będzie skąd odpisać.

Odnośnik do odpowiedzi

Wychodzi na to,że jak sam nie sprawdzę to mi nikt nie pomoże a forum o gsm. Rozumiem nie ma skąd odpisać nowy post.Pozdrawiam nabijaczy punktów.Trochę drogo wyjdzie mnie ten test będę musial kupić tel w ciemno.Następnym razem obiecuje się postarać i pisać posty banalne,będzie skąd odpisać.

Nie w tym rzecz nie każdy musi siedzieć codziennie na forum i dopisywać na każdy temat. Nie jesteśmy tutaj po to żeby natychmiast odpowiadać na każde pytanie, nikt nam za to nie płaci więc nie będę (inni pewnie też) angażował całego czasu żeby siedzieć na forum i sprawdzać czy ktoś coś napisał. Także ty też bądź trochę bardziej cierpliwy - przyda ci się gdy będziesz musiał załatwić coś w urzędach naszych kochanych ;) - chyba nie musisz kupić tego telefonu w ciągu 2dni.

Co ci mogę powiedzieć na Omni HD nie działa i nie zadziała na żadnym telefonie z Flash lite.

Pomyśl o Noki N900 ona ma obsługę pełnego flasha więc może coś z tego będzie ale to też zależy od tego jakiej wersji wymaga gra.

Odnośnik do odpowiedzi

Na pewno im dalej od zalożenia postu tym mniejsze szanse na odpowiedź.Na tyle osób co tu jest na forum nikt nie chce tego zrobić,a to zajeloby tylko chwilkę.Nie wierzę,że tu ludzie mają same stare aparaty lub nie mają dostępu do internetu.Dlaczego jak trzeba coś zrobić to nie ma chętnych,mimo iż zajeloby zaledwie chwilkę.

Dobrze że starasz się odpowiedzieć doceniam,ale zrozum odp typu chyba powinien,jakiś tel z pelnym flash to za malo.Nie posuwa mnie to do przodu.Spodziewalem się tego.

Dzięki nie trzeba szajba,zbieraleś się do tego dniami.Jakbyś wiedzial to byś dawno już temu napisal.Po co mi ty,chybami byś rzucal.Trenowaleś przed lustrem,kto ci w to uwierzy.Wiem ale nie powiem,heh.Ciekawe czemu na poczatku nie napisaleś tego.

W ogóle po co miałbym kłamać.to co myślę mówię.Stwierdzam fakty,co jest nie prawdziwe tu?Widzę że ludzie wolą najgłupsze kłamstwo niż szczerą prawdę.Chcąc słyszeć chyba poszedł bym do wróżki też ogółami rzuca.Pozdrawiam szajbę.

Umiesz liczyć,licz na siebie.Stara prawda.

Odnośnik do odpowiedzi

Dobrze że starasz się odpowiedzieć doceniam,ale zrozum odp typu chyba powinien,jakiś tel z pelnym flash to za malo.Nie posuwa mnie to do przodu.Spodziewalem się tego.

Jeśli ci się bardzo nie spieszy to jeszcze w tym tygodniu powinienem mieć do testów Motorole Milestone - zobaczę czy będą działały. Poza tym dowiem się dokładnie jak ma się sprawa z tymi stronami na N900 - jeżeli tylko wersja Flasha będzie zgodna to będą działać.

Jeśli chodzi o Flash lite to nie działają na pewno wiec krąg nam się strasznie zawęża. Zobaczę co w tym temacie da się zdziałać na androidzie.

Odnośnik do odpowiedzi

Odpowiadam dla potomnych na swój post,którzy będą mieli podobne dylematy.Otóż nokia N900 odtwarza takie strony do gier w szachy z kimś typu come2play.com i gamezer.com opartych na flashu(dowiedzialem się w sprytny sposóB).Ale dla pewności możesz sprawdzić na tej noki N900 i innych ewentualnie tel.

Jeżeli istniala by możliwość to wolalbyminny tel który by sobię poradzil z tymi stronami.Czyli jaki tel oprócz N900 obsluguje pelen flash i ma szanse sobie z tym poradzić?Jak możecie wpisujcie jaki tel z tym sobie radzi.Ciekawe czy da radę samsung wave 1 i 2,HTC lub galaxy S te najbardziej mnie interesują.

Czyli temat ciąle otwarty dalej zbieramy i dzielimy się informacjami.

Pozdrowienia dla pio075

Nie spieszy mi się.Więc sprawdź dla pewności czy dziala na noki n900 jeśli to nie jest duży problem dla ciebie.

Odnośnik do odpowiedzi

Dobra sprawdzilem na Motoroli Milestone i gamezer.com dziala i wczytuje zawartosc musze sie jeszcze zarejestrowac i zobaczyc czy da sie grac.

W takim wypadku na Samsungu Galaxy s tez beda dzialac.

Troche pozniej sprawdze czy bedzie sie dalo grac;)

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...