Skocz do zawartości

Sieć Heyah - co o niej myślicie? czy warto przejść do heyah?


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

Kończy mi się umowa w Orange i planuję przejść do innej sieci. Abonament mnie nie interesuje, tylko i wyłącznie oferta na kartę (pre-paid). bardzo podoba mi się oferta sieci Heyah. Czytałam opinie, że bardzo dobry zasięg mają, mnóstwo promocji, pakietów, tanie połaczenia za granicę, miła obsługa itp. Szkoda tylko, że większośc moich znajomych ma takie sieci jak orange, Plus czy Erę. Jakoś nie spotkałam się żeby ktoś miał Heyah.

Chciałąbym się dowiedzieć co sądzicie o tej sieci? czy warto do niej przejść? czekam na odpowiedzi od osób, które są użytkownikami tej sieci :) Czy jest może w Heyah jakiś pakiet tanich sms-ów do wszystkich sieci czy może jednak tylko do Heyah?

Odnośnik do odpowiedzi

W heyah są różne taryfy w zależności od wybranej taryfy masz dostępnych kilka usług. Jeżeli chodzi o smsy to w taryfie "nowa heyah" do heyah sms-y masz po 0gr bez limitu do ery 9gr a do innych sieci 15gr. Połączenia w tej taryfie są także bardzo tanie 29gr/min do każdej sieci. Jeżeli chodzi o pakiet smsów do innych sieci to istnieje taki aczkolwiek w innej taryfie nie jestem pewny ale chyba w "multipakiet" wybierając taryfę wybierz ofertę która ci pasuję;) taryfę możesz zmieniać 3 razy za darmo kolejne zmiany taryfy to koszt 5zł. Ale po szczegółowe informacje odsyłam cię do biura do heyah;) Pozdrawiam

Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 months later...
  • 2 weeks later...

jeżeli chodzi o pre-paid to dla ciebie najlepsze jest playfresh (czy jak to się teraz nazywa)

lecz nie wiem czy znajomi będą chcieli z tobą pisać

nie wiem czy plus (który jest korzystny tylko w tedy gdy wykupujemy pakiety) nie będzie lepszy od hey, może t-mobile nowa sieć chce zachęcić nowych klientów (powinny być ciekawe oferty)

orange mam i jestem zadowolony doładowuję za 50 i mam tanio wszędzie

a hey powiem tak wszystko tylko nie to już plus którego nie lubię wydaje mi się lepszy a może warto zajrzeć do t-mobile, heya kojarzy mi sie z tandetą i wszyscy moi znajomi już dawno uciekli z tej sieci,

po za tym nie ma sensu przechodzić do sieci gdzie nie ma się znajomych najlepiej wybrać tą sieć gdzie ma się znajomych, lub pójść na wygodę i przejść do Play

Odnośnik do odpowiedzi
  • 3 weeks later...

Heyah to dobra wg mnie opcja. Ma 2 spore bonusy:

1. Bardzo korzystne ceny rozmów poza UE (Ukraina - 56 gr za min, Wietnam - 31 gr za min!)

2. Bardzo tani net - 2 gr za 100 kb (nie wiem jak teraz, ale niedawno jeszcze wszyscy inni mieli 3gr/100kb).

Planuję się wynieść do Heyah przy najbliższej możliwej okazji.

Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 weeks later...

Heyah to dobra wg mnie opcja. Ma 2 spore bonusy:

1. Bardzo korzystne ceny rozmów poza UE (Ukraina - 56 gr za min, Wietnam - 31 gr za min!)

2. Bardzo tani net - 2 gr za 100 kb (nie wiem jak teraz, ale niedawno jeszcze wszyscy inni mieli 3gr/100kb).

Planuję się wynieść do Heyah przy najbliższej możliwej okazji.

Zamówienie ba broń składasz? Jak likwidujesz polityków to za te nowe zasady prawka też chętnie kilku załatwie.

Jak dużo wysyłasz sms do plus to najbardziej się opłaca 36,6. Aktywujesz esy floresy za 8 zeta i piszesz do plusa(czyli również do 36,6) ile chcesz.PZDR

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...