Skocz do zawartości

Kabel Motorola E365


Damian

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem kabel do Motoroli E365.Zainstaalowałem program zamieszczony na dołączonej płycie MobTime Cell Phone Manager.Chciałbym zgrywać zdjęcia na PC. Jednak nie moge tego zrobic bo nie wiem jak!Proszęo pomoc, bo bsrdzo mi zależy,aby jeszcze dzis mieć zdjęcia na kompie. : :lookdown:

Odnośnik do odpowiedzi

Jeżeli chcemy umieścić w naszym telefonie nowe tapety lub dzwonki, to przede wszystkim musimy posiadać kabel łączący komputer z telefonem (najlepiej USB) oraz odpowiednie oprogramowanie. W tym przypadku będzie to oprogramowanie Motoroli - "mobile Phone Tools".

Krok po kroku, co należy zrobić, aby niczego nie zepsuć ;)

* Instalujemy "mobile Phone Tools" w wersji 2.0 PL (czyli w końcu wersja spolszczona), do pobrania stąd. Przypomnę, że przed instalacją należy rozpakować archiwum RAR.

* Po instalacji. Podłączamy kabel do komputera, a następnie do telefonu. Poprawne łączenie powinno zostać zasygnalizowane podświetleniem się zewnętrznego ekranu.

* Uruchamiamy program "mobile Phone Tools" i wybieramy w jaki sposób telefon łączy się z komputerem. W naszym przypadku, jest to kabel USB.

----Jeśli jest to moduł Bluetooth (poprawnie zainstalowany), to wybieram "Inny (Bluetooth)".

* Wybieram "Dalej". Jeśli połączenie przebiega bezbłędnie, to po chwili powinniśmy ujrzeć "nasz" telefon wraz w tabelką opcji po prawej stronie. Program będzie gotowy do użytku, gdy na ekranie pojawi się napis naszego operatora, w moim przypadku (IDEA PL).

----W Przypadku Bluetooth, zaznaczamy posiadany telefon i wciskamy "Dalej". Teraz należy sparować telefon z komputerem. W tym celu uruchamiamy w telefonie opcję "Znajdź mnie" oraz włączamy zasilanie modułu Bluetooth. Gdy telefon zostanie wykryty przez komputer (Motorola Phone), znów wybieramy "Dalej". Po chwili powinno pojawić się na ekranie 4-cyfrowe "hasło", a telefon powinien wyświetlić zapytanie czy związać połączenie z komputerem. Wybieramy "Tak" a następnie podajemy hasło. Reszta powinna przebiegać jak w pkt. 4. Teraz możemy w łatwy sposób zarządzać telefonem.

Zródło www.gsmcenter.pl

Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 weeks later...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...