Skocz do zawartości

HTC Desie HD


PawelHTC

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,od tygodnia jestem posiadaczem HTC Desire HD i choć nie znałem zupełnie tej marki to przyznam że jest to świetny,intuicyjny i prosty w obsłudze telefon,w dodatku szybki,jednak nie ustrzegł sie kilku wad.Mniejszy problem to głośność odtwarzanej muzyki,jest stanowczo zbyt cichy(choć na headsecie efekt miażdży,lepsza jakość dźwieku niż na moim laptopie)Ale to nic.Największą wadą telefonu jest sygnał przede wszystkim sieci,podobnie jak w Iphonie zastosowano aluminiową obudowe która blokuje po części sygnał,jednak ucząc sie na błedach zastosowano kilka plastikowych elementów w obudowie żeby nie było podobnej histori co z Iphonem,to za mało.Telefon nie ustrzegł sie tego defektu tego samego co Iphone4 czyli"Death Grip"w zależności jak trzymamy telefon,możemy powodować słabnięcie sygnału zarówno WiFi jak i sieci.Z tym pierwszym co prawda telefon radzi sobie troszke lepiej,ale sygnał z sieci(przetestowałem na kilku)jest masakryczny.Może ewentualnie może ktoś doradzić jakieś aplikacje,które po pierwsze zwiększą i polepszą dźwięk w tym telefonie,oraz polepszą siłe sygnału sieci,z góry dziękuje.

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...