Skocz do zawartości

SE c902-karta pamięci


Szymek12

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich! Posiadam ten super telefonik se c902 i chciałbym do niego dokupić jakąś większą kartę pamięci. Aktualnie posiadam kartę 1gb. Zastanawiałem się nad kupnem 8gb ewentualnie 4gb(wolałbym 8) i tu moje pytanko. Czy przy karcie 8gb(powiedzmy że jest cała pełna) nie będzie problemu że telefon będzie się zacinał? Na stronie głównej modelu pisze że max karta może mieć 8gb. Byłbym wdzięczy gdyby wypowiedział się ktoś kto ma jedną z tych kart w tym właśnie telefonie.

PS. Czy wy w swoich se c902 też macie takie coś, że jak obracacie telefon żeby przeskoczył obraz podczas oglądaniu filmu to lekko wam się zacina po czym nadrabia wyświetlanie szybciej i później idzie już ok?

Odnośnik do odpowiedzi

Skąd to przekonanie ze telefon znacznie zwolni gdy będzie miał kartę 8GB?

C902 demonem nie jest ale z kartą 8GB radzi sobie bez większych problemów.

Odtwarzacz wideo zawsze tak przycina gdy przełącza się z Pionowego w Poziomy ;)

Odnośnik do odpowiedzi

Zaryzykuj i weź 8GB ;) Telefon może lekko zmulić ale nie będą to jakieś duże zamuły ;) ale nie zapychaj całej bo wtedy mogą być problemy :P

Właśnie dlatego pytam tu na forum bo nie mam zamiaru ryzykować i wurzucać kasy skoro i tak nię będzie takiego efektu jaki bym chciał ;)

ps. jakie mogą być te problemy?

Skąd to przekonanie ze telefon znacznie zwolni gdy będzie miał kartę 8GB?

C902 demonem nie jest ale z kartą 8GB radzi sobie bez większych problemów.

Odtwarzacz wideo zawsze tak przycina gdy przełącza się z Pionowego w Poziomy ;)

Przekonanie, że przy 8gb może go zmulić mam ponieważ słyszałem wiele opowieści na ten temat ;p

Odnośnik do odpowiedzi

No to jak wytłumaczysz to że po włożeniu pewnej karty pamięci, telefon zaczął fixować, po znikały ikony i telefon nagle wykrył baterię jako nieoryginalną, zmienił się język a po tym wszystkim telefon nie chciał się włączyć?

Odnośnik do odpowiedzi

Tak też nie mogło być ;) przecie gdyby znalazł ten plik którego odczytać nie może to by się zawiesił... Nie wykryłby baterii oryginalnej jako nieoryginalną ;) nie poznikały by ikony... Wirus może nie... Z resztą sam już nie wiem... Ale wiem że pomogło zeskanowanie i reinstal softa... Sęk w tym że potrafi się teraz zawiesić, zrestartować w najmniej oczekiwanym momencie :P

Odnośnik do odpowiedzi

W C702 takie numery to standard.

W C902 też miałem akcję że normalnie sobie działał nagle walnął reset po czym: Nie mógł złapać zasięgu, chodził wolno, ustawił sobie słowacki język oraz wywalał komunikat o nieoryginalnej baterii. Może to jakiś patent SE na zachęcenie do aktualizacji, bo tel odwalił taki numer w dniu w którym wydali nowszy soft na SEUSie :P

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...