Skocz do zawartości

"Obniż koszty" czy "Podnieś koszty" ?


endrzoj

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Jestem od wielu lat abonentem sieci Era (ok.8).

Obecnie płacę 30 zł/120 minut do wszystkich sieci, 5 zł za 3 bezpłatne numery i 15 zł za Blueconnecta 500MB.

Za 5 miesięcy kończy mi sie umowa, dlatego dostałem smsa z informacją, iż jest przygotowana dla mnioe oferta.

Z ciekawości wszedłem na stronę era.pl aby sprawdzić oferty, które mają wg operatora obniżyć koszty.

I tutaj spotkał mnie szok. Z moich wyliczeń wychodzi, że aby mieć :

120 minut + 3 numery bezpłatne + Bluconnecta (100 MB !!!) muszę zapłacić ... 55 zł.

W celu sprawdzenia zadzwoniłem do BOA i Pan poinformował mnie, że rzeczywiście nie opłaca mi się decydować na ofertę. Że powinienem poczekać, może coś się zmieni.

Na moje pytanie dotyczące, iż nazwa promocji wprowadza w błąd, Pan z BOA stwierdził, że to tylko ... nazwa ;D

Czy nie kwalifikuje się to do zgłoszenia do UOKiK ?

Co o tym sądzicie ? Czy ERA już tak bardzo zeszła na psy ?

Pozdrawiam

Andrzej

Odnośnik do odpowiedzi
  • 3 months later...

Era odkąd zostaje oficjalnie przejęta przez innego operatora ma klientów w głębokim poważaniu, bo klamka już zapadła. Chce jeszcze wycisnąć jak najwięcej na koniec. Daj sobie spokój porównaj ofertę z Play i zobaczysz kosmiczną różnicę.

125min masz w abonamencie za 17,50zł + darmowe rozmowy do play i stacjonarnych, pakiet 100mb kosztuje 5zł

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...