Skocz do zawartości

HTC WILDFIRE - odbiorca słabo słyszy


zer0w0w

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Zakupiłem HTC WILDFIRE 12.11.2010 w PLAY. Po ok. 20 dniach użytkowania zaobserwowałem problem, mianowicie - moi rozmówcy zaczęli narzekać, że słabo mnie słychać. W związku z powyższym oddałem telefon 2 grudnia 2010 do serwisu, wymienili w nim płytę główną. Telefon wrócił, a problem nie zniknął, tak więc oddałem telefon po raz drugi na gwarancję, znowu pojechal do serwisu w Warszawie, gdzie tym razem wymieniony został odbiornik. Po powrocie telefonu, przetestowałem go i niestety znowu problem pozostał, oddałem go wiec 3 raz do serwisu, po raz drugi została w nim wymieniona płyta główna co także nie pomogło. Dziś oddałem go 4 raz do serwisu, oczywiście prosząc o wymianę telefonu na nowy.

Czy ktoś z Was ma jakieś logiczne wytłumaczenie na temat tego przypadku? Bo mi ręce już opadają... Mam telefon, ale tak jakbym go nie miał, od 2 grudnia praktycznie cały czas jest w serwisie. Czy w tym Regenersis Warsaw pracują, aby na pewno kompetentni ludzie?

Za wszelkie odpowiedzi z góry dziękuję i pozdrawiam =]

Odnośnik do odpowiedzi

Skoro problemy zaczęły się po 20 dniach to ja bym na początek sprawdził jak jest umiejscowiony mikrofon i czy nie zapchała się jakaś dziurka w obudowie od pyłu lub nitek z kieszeni, a dopiero potem brał się za wymianę podzespołów.

Odnośnik do odpowiedzi
  • 1 month later...

jeżeli jest już mowa o HTC Wildfire, to pozwolę sobie zapytać o aspekty techniczne tego telefonu.

Czy to jest warty uwagi model, biorąc pod uwagę obecnie dostępne na rynku smartfony ze średniej półki cenowej?

Pytam, bo rozważam przedłużenie z nim jednej z umów firmowych w ofercie dopasowanej Orange.

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...