Skocz do zawartości

Nokia 5310 XpressMusic- Awaria


m3c3n4s

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie.

Jestem użytkownikiem Nokii 5310 XpressMusic. Zakupiłem go w maju 2008 roku i jak dotąd był on bezproblemowy.

Niestety ostatnio coś zaczęło się z nim dziać. Zaczęło się od tego, że miałem tel w ładowarce.

Niestety musiałem zadzwonić i odłączyłem tel z ładowarki. Mimo odłączenia od prądu, telefon nadal pokazywał,

że bateria ładuje się, a po pół godziny wyskoczył komunikat, że bateria została naładowana.

Drugie co zauważyłem to to, iż podczas pisania sms, gdy wejdę w wybór kontaktu i wybiorę "ostatnio używane",

to tel pokazuje komunikat, że nie wybrano ostatnio żadnego kontaktu ani e-mail, pomimo, że pisze 30-stego sms

do tej samej osoby. Trzecie co się dzieje to to, że gdy wyślę sms i wejdę w menu->wiadomości i akurat w tej chwili przyjdzie raport to tel się zawiesza. Trzeba wcisnąć czerwoną słuchawkę i dopiero, gdy tel wyjdzie na "pulpit" to zaczyna działać poprawnie. Podłączyłem ostatnio tel do USB, pobrałem najnowszego PC Suite oraz Nokia Ovi Suite i zaaktualizowałem oprogramowanie tel. Niestety- nie pomogło. Pozdrawiam serdecznie i proszę o pomoc.

Odnośnik do odpowiedzi
  • 4 weeks later...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...