Skocz do zawartości

Czy oplaca sie brać Mix'a w Play?


adamczyk.piotre96

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mam ale wyrazić swoje zdanie w tym temacie mogę. Miałem abonament w orange (wiem spora różnica) i żałuję tego że nakłoniłem rodziców do podpisania umowy. Owszem masz telefon za złotówkę czy te 2 złotych ale weź pod uwagę to iż jesteś zobowiązany do tego aby spłacać ten dług przez kilka lat. Oczywiście po dokładnych obliczeniach wychodzi że się to opłaca lecz zawsze jest jakieś ale a przynajmniej u mnie. Otóż gdy kupisz telefon za gotówkę to każdego miesiąca kontrolujesz wydatki. Masz pieniądze to doładujesz sobie konto za 30 czy 50 złotych. Gdy zaś musisz zacisnąć pasa to wydasz sobie miesięcznie tylko 10 złotych lub 20. Proste. Umowa takiego czegoś nie przewiduje. A więc moja rada brzmi!

Poczekaj kilka tygodni lub miesięcy w zależności od przychodów, odkładaj sobie pieniądze co jakiś czas i kup sobie za nie w późniejszym czasie lepszy telefon w sklepie lub na allegro.

Odnośnik do odpowiedzi

Ja brałem mixa z plusa. Telefon już zmieniłem 2 razy, a umowa jeszcze się ciągnie 4 miesiące. Ja dostałem fona od cioci, więc o doładowania się martwić nie muszę. Jednego jestem pewien. Nie warto brać telefonu na umowę dłuższą niż 24 miesiące(doładowania), bo nie raz tak się zdarza, że telefon nie jest już na gwarancji i padnie. Ty wkładasz kase w telefon, a umowa się wlecze dalej. W mixturze masz o tyle komfortową sytuację, że możesz doładowywać telefon mniejszymi kwotami. Nie musisz jednorazowo wrzucać na telefon 30 zeta, ale możesz przez miesiąc doładować np. 6 razy po 5 zeta.

Mix?

Tak. Max. na 24 miesiące i tylko, gdy telefon tego wart.

Odnośnik do odpowiedzi

Mam jeszcze jedno ważne pytanie. Bo okazalo sie ze w mojej miejscowosci nie ma salonu Play. I czy jak wezme Mix'a to bedzie trzeba "doladowania" kupowac w salonie czy też normalnie w sklepie, w którym moge kupic doladowanie? Jest to dla mnie ważne bo salon dopiero mam w Krakowie.

Jest to dla mnie ważne, i pilnie czekam na odpowiedz.

Odnośnik do odpowiedzi

A masz mix'a? Lub ktoś z twoich znajomych? I wiesz na na STOPRO?

Nie, ale chyba to logiczne że doładowanie to doładowanie i jest dostępne w zasadzie w każdym kiosku i większości większych sklepów.

Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 weeks later...

Ja mam mixa play

i tak

fajne ze jak masz np ciezki miesiac ze potrzebujesz wiecej niz te 30 zl czy 50 to doladujesz 2 raz i dzieki temu twoj okres umowy zmniejsza sie o 2 doladowania

mi sie to podoba

plus to duzo ciekawych pakietow

internetowy tak sobie ale jak wieksze miasto to wifi lepiej

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...