Skocz do zawartości

nokia e51 pliki


kalita

Rekomendowane odpowiedzi

Siema!

Dostałem wczoraj nokie e51 i nie wiem jak zgrać na nią motywy i gry.Gdy podłączam przez kabel USB to biorę tą opcję dolną ale nie wiem do jakiego folderu wrzucić gry i motywy.A na czym polega ta opcja na górze?

Odnośnik do odpowiedzi

Opcja PC Suite przydaje się gdy masz zainstalowany program Nokia PC Suite. Służy on do obsługi telefonu przez komputer. Pliki też można wysyłać tym sposobem.

Bym zapomniał. ;) Jest jeszcze OVI Suite i ma ogólnie te same funkcje.

Odnośnik do odpowiedzi

http://www.fonsymbian.net/poradnik-f75/hackowanie-wszystkich-najnowszych-firmware-s60v3-v5-by-pnht-t14578.html

Znalazłem sposób na hack najnowszej wersji.

Więc zacznij od wgrania najnowszego softu (chyba że nie chcesz, ale na pewno daje wiele korzyści). Tak na marginesie to masz pierwszy soft jaki był dostępny na E51. :blink:

Poradnik jak to zrobić znajdziesz u nas w dziale Poradniki.

Odnośnik do odpowiedzi

Chciałem pomóc, ale sprawiasz wrażenie 10 letniego dziecka.

Od początku:

1. Zaktualizuj soft, jak już naprawdę jesteś mało kumaty to przez Nokia Software Updater (chociaż nie polecam tego programu, lepiej jest to zrobić przez Phoenix)

2. Złam soft przy pomocy poradnika. Musisz sobie jakoś poradzić.

3. Pisz, jak nie bd rozumiał jakiegoś punktu, bo nie bd tłumaczył całego poradnika z "polskiego na nasze".

Odnośnik do odpowiedzi

Wybaczam.

Nie tylko motywy, ale programy i gry też potrzebują certyfikatu (nie wszystkie oczywiście). Jak chcesz, to podpisuj sobie wszystko certyfikatem jak chce ci się bawić.

Swoją drogą soft zaktualizuj, bo to grzech mieć pierwszą wersję.

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...