Skocz do zawartości

mp3 w v360


v360

Rekomendowane odpowiedzi

czesc utworow mp3 nie dziala mi na telefonie, albood razu pojawia sie komunikat "format pliku niedostepny" albo pojawia sie po jakiejs chwili odsluchiwania utworu. czy to kwestia karty pamieci? czy softu? a moze istnieje jakis konwerter do mp3 by dzialaly one na v360? pomozcie prosze :cring: :pudency:

Odnośnik do odpowiedzi
czesc utworow mp3 nie dziala mi na telefonie, albood razu pojawia sie komunikat "format pliku niedostepny" albo pojawia sie po jakiejs chwili odsluchiwania utworu. czy to kwestia karty pamieci? czy softu?

raczej odpowiedniej kompresji mp3. Zobacz te mp3 ktore ci dzialaja jak sa skompresowane (wielkosc bitow bitrate ectra...)

Mozesz tez skonwertowac go do amr :) i tez chyba bedzie odtwarzal :)

Odnośnik do odpowiedzi

niestety tak dobrze z tymi bitrate'ami nie jest, bo utwory w bitre'atach standardowych typu 128 i 192, które teoretycznie na tym telefonie dobrze działają, niektóre się nie otwierają. :twisted:

[ Dodano: Pon 28 Sie, 2006 17:12 ]

problem rozwiazalem sam - przekonwertowalem mp3 na wave programem CDex 1.51 a pozniej z wave na mp3 i muza juz dzialala na mojej kochanej ;* motorolce :haha:

to napisalem tak zeby inni co maja ten problem co ja wiedzieli jak go rozwiazac :)

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...