Skocz do zawartości

[Samsung Wave GT-S8500] - Uszkodzone wejście słuchawkowe


RROD

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mój problem jest może i błahy ale z racji tego, że ten telefon do tanich nie należy bardzo mnie martwi. Od kilku dni jestem posiadaczem Samsunga Wave GT-S8500, lecz dopiero dzisiaj znalazłem czas, aby przetestować jego multimedialne możliwości. Wszystko było wspaniale do czasu aż postanowiłem skorzystać z zamieszczonych w zestawie słuchawek stereo. Okazało się, że mam uszkodzone gniazdo jack, ponieważ po podłączeniu do niego zestawu dźwięk nadal słychać było bezpośrednio z głośnika bądź tylko w jednej ze słuchawek. Tak samo sprawa wyglądała po podłączeniu innych zestawów.

Tak, więc moje pytania są następujące:

Czy biorąc pod uwagę to, że telefon jest nowy i nikt się nim wcześniej nie bawił mogę liczyć na to, iż usterka zostanie usunięta bezpłatnie przez serwis Samsunga, czy raczej jest ona traktowana, jako mechaniczne uszkodzenie niepodlegające gwarancji nawet w przypadku, gdy wystąpiło nie z mojej winy, lecz producenta?

Ile wynosi ewentualny koszt naprawy tejże usterki?

Będę wdzięczny za pomoc i przymknięcie oka na moją ewentualną niewiedzę (zaznaczam, że przeglądałem google w poszukiwaniu odpowiedzi, lecz nie były one satysfakcjonujące)

Odnośnik do odpowiedzi

Mam nadzieję. Dzięki za szybką odpowiedź i liczę na to, że inni też coś od siebie dodadzą. Po tym co przeczytałem w internecie to zaczynam się już wszystkiego obawiać. Na dodatek kupiłem ten telefon jako zastępcę mojego U900 Soul, który pojechał do serwisu z powodu uszkodzenia taśmy zasilającej ekran i panel dotykowy. Wychodzi na to że teraz i drugiego Szajsunga muszę wysłać do naprawy. To się nazywa szczęście :( .

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...