Skocz do zawartości

Kable do telefonów


Upgreydd

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam mase telefonów w domu i zastanawiam się jakimi kablami domowym sposobem ruszę telefony (simlock + jezyk pl).

Nokia:

DKU-5 - simlock - jakie modele to obsluguje? Chcialem znalesc liste wszystkich na necie i nie dalem rady.

DKU-2 - jezyk - j/w

SE:

Nie mam pojęcia

Samsung:

j/w

Poleccie mi czym "robic" simlocka+jezyk w SE i Samsungach, jakie kable i oprogramowanie. Kupno boxa chwilowo odpada, jak sprzedam te telefony co mam to sie zainteresuje jakims.

PS. Jakiego boxa w przystepnej cenie polecacie?

Dzieki za info

Odnośnik do odpowiedzi

W SE?? Pytanie banalne. Najlepiej DCU-60. ruszysz tym każdy telefon z takim wejściem. Kabel w zestawie też będzie działał

Co do samsungów to kablem dołączonym do zestawu. Ja tak flashowałem avilkę i bez problemu było. Samsung niedawno wprowadził nowe kable dal zwiększenia prędkości przesyłu danych, więc potrzebyjesz minimum dwa. Taki jak do omni i omni2.PZDR

Odnośnik do odpowiedzi

Hmmm więc tak:

Nokia:

DKU-5: stworzony był do DTC-4, prawdopodobnie nie zrobisz nim nic (nie mam pewności)

DKU-2: hmmm PL język na BB5 zrobisz, ale tylko to i tylko na tej platformie. Generalnie tym kabelkiem robisz soft via Phoenix lub Jaf.

SE:

Nie wiem co to za kabel, ale jeśli to zwykły DCU-60/65 to lista jest taka:

*Za Free:

-soft na DB2010, DB2012, DB2020, DB3150, PNX5230

-simlock metodą Bypass na DB2020, oraz patchem na DB2010/2012

-Naprawić GDFS na DB2020 dla CID49/51/52

*Za $: -Praktycznie wszystko, pod warunkiem wykupienie kredytu do programu Omnius.

Samsung:

O ile dobrze się orientuję (nie jestem w temacie) to samsungi rusza tylko kabelek serwisowy, więc via "zwykłe" USB nie na wojujesz.

Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 months later...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...