Skocz do zawartości

Play Fresh


PaVeLCK

Rekomendowane odpowiedzi

obecnie jestem w Heyah! i zastanawiam sie nad przeniesieniem do Play... ale mam kilka pytań

1. Czy jest mozliwe przenisienie numeru z karty (nie abonament ani nic takiego po prostu PRe-Paid) do play również pre -paid czy tylko mozliwe jest przeniesienie jak chce wejsc w abonament

2. ile kosztuja smsy wewnatrz sieci, (na stronie nie wyczytałem)

3 czy te pakiety dodajace esy naprawde tak dobrze dzialaja, i nie ma z tym zadnych problemow ;)

dzieki za aodpowiedz

Odnośnik do odpowiedzi

obecnie jestem w Heyah! i zastanawiam sie nad przeniesieniem do Play... ale mam kilka pytań

1. Czy jest mozliwe przenisienie numeru z karty (nie abonament ani nic takiego po prostu PRe-Paid) do play również pre -paid czy tylko mozliwe jest przeniesienie jak chce wejsc w abonament

2. ile kosztuja smsy wewnatrz sieci, (na stronie nie wyczytałem)

3 czy te pakiety dodajace esy naprawde tak dobrze dzialaja, i nie ma z tym zadnych problemow ;)

dzieki za aodpowiedz

Tak mozesz przeniesc nr.pod warunkiem ze zarejestrujesz go w heyah nawet do play fresch,wew.sieci masz za free eski piszesz tak dlugo az ci wystarczy bateri w telefonie i nic to nie kosztuje pod warunkiem ze ustawisz sobie opcje darmowe rozmowy i sms w play,i potem doladujesz konto za 30zl i uzywasz tego przez miesiac.i nie ma z tymi eskami i rozmowami problemow.

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...