Skocz do zawartości

Pakiet 600 sms - twój profil


tusiax33

Rekomendowane odpowiedzi

Mam taki problem:

Doładowałam konkto za 30 zł i wykupiłam pakiet 600 sms.

Kasę z konta wzięło, pakiet niby aktywowany i po sprawdzeniu kodem *121# wyświetla się,że jest dostępne 600 sms.

Ale jak pisałam z numerem NAPEWNO z plusa to brało mi kasę z konta. Co zrobić,żeby brało mi eski z pakietu ? Z góry dzięki za odp. :)

Odnośnik do odpowiedzi

Sam mam plusa i wiem, że czasami zdarzają się poślizgi na pakietach. Np. masz pakliet bezlik sms do plus i sms do wszystkich to za wysłanie sms do plus bierze z tego pakietu, który jest do wszystkich.i się na tym traci.

Możliwe, że przypadkiem weszłaś na neta, a esów z pakietu nie odjęło, bo działa to z opóźnieniem.PZDR

Odnośnik do odpowiedzi

Czasami w sieci zdarzają się opóźnienia i aktywowany pakiet nie działa ;) Czasami jest tak, że po wpisaniu kodu trzeba dużo czekać na aktywacje pakietu i w takiej sytuacji jeżeli wpiszemy kod dużo razy, pierwszy aktywuje pakiet z dużym opóźnieniem, ale pakiet nie zacznie działać do póki nie przyjdzie sms typu "operacja jest niemożliwa, ponieważ pakiet jest aktywowany" z ostatniego kodu, który wpisaliśmy ;) Czyli, jeżeli wpiszemy kod 10 razy to kod pierwszy aktywuje pakiet, ale nie zacznie on działać, dopóki nie przyjdzie 9 sms odrzucających pozostałe kody ;)

A sytuacja, którą opisał kolega wyżej to tzw. pierwszeństwo pakietów ;) SMS to wszystkich ma pierwszeństwo względem sms do plusa (co jest korzystne dla sieci) ;p

Odnośnik do odpowiedzi

Jeżeli po 2 dniach pakiet dalej nie działa to będziesz musiała się wybrać do salonu plusa i przedstawić swój problem, no chyba że lubisz się męczyć z telefonicznym biurem obsługi klienta sieci PlusGSM ;)

Odnośnik do odpowiedzi

Jeżeli po 2 dniach pakiet dalej nie działa to będziesz musiała się wybrać do salonu plusa i przedstawić swój problem, no chyba że lubisz się męczyć z telefonicznym biurem obsługi klienta sieci PlusGSM ;)

Telenoniczne biuro obsługi tylko wtedy jeśli to już naprawdę konieczne ;) A i wtedy z wielkim bólem :P

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...