Skocz do zawartości

[SE Hazel] - zdejmowania simlock'a


trunks

Rekomendowane odpowiedzi

Domowy to może być bigos :)

Nie ma co się łaszczyć na te 30 zł, lepiej oddać do serwisu i wiedzieć, że się ma dobrze zrobione ;)

Jak popsujesz aparat, albo coś to na gwarancji Ci już nie zrobią, a w serwisie jak coś zepsują to robią we własnym zakresie :)

Odnośnik do odpowiedzi

Hehe albo jednodniowy kredyt do omniusa za bodajże 4euro kabelek USB i simlocka nie ma. A za jednodniowy kredyt można serwisować do oporu przez 24h więc naściągaj sobie SE i serwisuj, jeszcze zarobisz :D

Odnośnik do odpowiedzi
  • 4 weeks later...

Chyba nie ma takich ja tam wolę nie bawić się w takie coś lepiej prze boleć te pare dych

na allegro ostatnio obczailem przejsciowki na karty SIM bez ingerencji w oprogramowanie, z przesylka wychodzi Ci 15zl. Chyba tego sprobuje:)

Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 months later...
  • 3 weeks later...

Nie będzie działać, ceny na eryki wzrosły bo Pan Laser stwierdził, że czemu ma brać 8zł za telefon skoro może brać 50zł, bo i tak ma praktycznie monopol na eryki a do tego ceny za locka z nowych nokii stoją na podobnym poziomie, stąd cena w serwisie wygląda tak a nie inaczej (u mnie 85zł, 100zł to moim zdaniem troche za duzo).

Trzeba było sciagac locka jak zakładałes temat a nie kombinowac, wtedy jeszcze brało 8zł, wiec przykładowo lock u mnie kosztował 30-35zł, teraz 85.

Odnośnik do odpowiedzi

Oj to The Laser znów się obraził? Nie siedzę tak bardzo w temacie SE odkąd zmieniłem telefon.

Teraz dopiero sprawdziłem że Omnius nie obsługuje unlocka w nowszych DB3350 czyli lipa i z jednodniowym kredytem nic nie zdziałamy.

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...