Skocz do zawartości

w100 Spiro


nata220

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Otóż mam problem po pierwsze :

GRY

nie ważne gdzie wrzucę gry czy na kartę w folder other czy na telefon w other- telefon ich nie widzi. Gdzie mam je wrzucić żeby je zobaczył ?

Po drugie

MOTYWY

mam z neta kilka motywów ale jak się okazało są one do k800 i telefon ładnie je widzi są na karcie pamięci w folderze thames (tematy) ale kiedy próbuje go załadować pokazuje się komunikat MOTYW USZKODZONY :(( czy wiecie może skąd wziąć motywy do spiro w100 albo który odpowiednik innego telefonu będzie pasował ? :(\

Proszę odpiszcie mi :(

Odnośnik do odpowiedzi

W jakim formacie są te gry? Jar? Jeśli tak to powinien je widzieć choć przekonany nie jestem.

Co do motywów telefon stoi na platformie Sagema więc motywy raczej nie pasują, trzeba by próbować od np. F305, S302, S312, W302, W395, Yendo™ (W150).

Nie działają ponieważ K800i ma za dużą rozdzielczość, dlatego na twoim telefonie motywy z tej K800-tki nie działają ;)

Bzdury gadasz. Jedyny problem przy innych rozdzielczościach to to że tło będzie niedopasowane. Komunikat MOTYW USZKODZONY oznacza że skrypt konfigurujący motyw jest niekompatybilny z softem. Polecam na próbę włączyć motyw z W910 na K810 komunikat ten sam (jak wiadomo rozdzielczości są identyczne).

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...