Skocz do zawartości

Komórka


Zimalek300

Rekomendowane odpowiedzi

Ciężko będzie tutaj doradzić ponieważ nie napisałeś o niej nic więcej .Nie napisałeś także co w telefonach cenisz , czy preferujesz ekran dotykowy czy standardową klawiaturę , czy piszesz dużo sms-ów i chcesz pełną klawiaturę qwerty . Jak ważna jest jakość aparatu itp itd . Jeżeli masz w domu , pracy ,szkole wi-fi to wybierz telefon właśnie z takim modułem (darmowy necik) . Ja polecam jak już samsunga wave ale też troszkę modeli firmy HTC jest w tym segmencie cenowym .

pozdrawiam

Odnośnik do odpowiedzi

Tak, rzeczywiście zapomniałem, więc mi chodzi raczej tylko o głośną muzykę i o wi-fi jakość zdjęć nie jest dla mnie aż tak ważna bo przeważnie i tak ich nie robię. Nie lubię telefonów dotykowych więc standardowa. Kolega mi doradza Nokie n 95 co o niej sądzicie?

Odnośnik do odpowiedzi

Za taką kasę możesz mieć coś znacznie lepszego niż n95 np. Samsunga I8510. Na innym forum ogłoszony jednogłośnie godnym następcą n95.

Jak już bardzo cię korci n95 to weź tę z pamięcią 8 gb, jest to nowszy model. Jeśli nie potrzebny Ci system to może jeszcze SE w995.PZDR

Odnośnik do odpowiedzi

z telefonów które spełniają Twoje wymagania :

Nokia E72

BlackBerry 8900 Curve

NOKIA E5

to takie przykładowe , ale jeżeli lubisz głośną muzykę popatrz na takie modele co mają wyjścia mini jack

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...