Skocz do zawartości

Głośny telefon do 500zł


Geralt71

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem tu nowy więc najpierw się przywitam: Cześć :D

Szukam telefonu który spełni moje kryteria:

1.Musi mieć głośny głośnik i dobrą jakość dźwięku gdyż lubię głośną muzykę w telefonie B)

2.Bateria nie musi być super wytrzymała zadowoli mnie 2-3dni ze słuchaniem muzyki.

3.Aparat przynajmniej 1,3Mp choć najlepiej jakby było ponad 3Mp

4.Wytrzymały nie taki co spadnie na ziemie i się rozsypie :P

5.Żaden dotykowiec bo jakoś mi nie pasują.

6.Do 500zł

Z góry dzięki ;)

Odnośnik do odpowiedzi

d3xxer nie trafiłeś nie mam 12 lat mam 14. nie słucham dody, mieszkam na wsi, bardziej miasteczku teraz mam SAMSUNGA J700 po 2 latach które przehulał jak ferrari zaczyna się psuć :( lobię słuchać muzyki przez głośnik więc telefon chce głośny ewentualnie taki żeby można do niego głośniki małe dokupić przenośne

spodobał mi się W902 lecz nie widzę go na allegro a oprócz niego to jaki jeszcze mógł by być głośny ??

Podajcie jeszcze jakieś telefony :P

Odnośnik do odpowiedzi

Proszę nie doradzajcie mu!! znając życie ma 12 lat i bedzie jeździł miejskimi środkami transportu publicznego z doda puszczoną na maxa!!

Kup sobie telefon za 400zł z jackiem 3,5 i słuchawki na całe ucho.

Na forum doradzamy każdemu, kto napisze temat. A czy ma 5 czy 50 lat, to jakoś dla mnie nie znaczenia.

Mnie też możesz przecież skrytykować, bo mam 13 lat...

Co do tematu: Może SE C901? Wgrywasz akustykę i masz całkiem dobry "muzyczny telefon".

Odnośnik do odpowiedzi

Proszę nie doradzajcie mu!! znając życie ma 12 lat i bedzie jeździł miejskimi środkami transportu publicznego z doda puszczoną na maxa!!

I z tym się zgodzę. Niestety ale tak jest. Nawet dziś, gdy wracałem ze szkoły jechał jakiś pajac (na oko koło 17lat - więc wiek nie ma tu znaczenia) słuchając muzyki przez głośnik (ze swojej jakże zaje***tej Noki X3). Mnie to generalnie niewiele przeszkadzało (słuchawki do uszu i się odizolowałem) ale innych mogło to denerwować. Finał był taki że kierowca się zatrzymał i kazał mu to wyłączyć, albo wysiąść z autobusu. Ciekawostka pajac sączył żubra -także kozak maks.

Generalnie to słuchanie muzyki na głośniku może być męczące szczególnie dla innych (im dalej od telefonu tym dźwięk jest bardziej drażniący) więc nie popieram, od tego są słuchawki żeby nie przeszkadzać innym.

Ale, odchodząc od moich refleksji i wracając do tematu - ja proponuję Sony Ericssona W595 spełnia wymagania.

Odnośnik do odpowiedzi

Przepraszam za to generalizowanie itp. Ale nie wiem po co komu głośny telefon wiadomo, że jakość dźwięku będzie żałosna i osoby w najbliższym otoczeniu będą cierpieć. Słuchawki naprawdę dużo dużo lepiej generują dźwięk i nikomu to nie wadzi. Chociaż może nie którzy w domu słuchają na głośniczku czy coś.

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mieszkam na obrzeżach miasta, i jak idę do szkoły albo gdzieś na miasto to podłączam słuchawki bo chodzenie tam gdzie jest dużo ludzi i słuchanie muzy na głośniku telefonu to za duży "obciach". Ale za to jak jestem w domu i jak kompa mi się nie chce włączać to posłucham sobie czasami na głośniku w telefonie ;)

A co do telefonów to polecam C901 albo starą dobrą cegłówkę Motorole E1 lub E1000 pomimo że są stare to jakość muzyki jest naprawde dobra :)

Odnośnik do odpowiedzi

kurcze ale macie problem z tymi głośnikami :rolleyes:

ja też nie słucham muzyki na głośnikach w tłumie (autobusie) tylko od czasu do czasu posłucham sobie z kumplami i tyle. B)

Przeszukując internet na temat c901 napotkałem się na Sony Ericsson k850i urzekł mnie od pierwszego wejrzenia :P szczególnie aparat bo lubię robić zdjęcia komórkom... od razu odpowiem nie robię tak-zwanych $łiT FoCi na naszą klasę lub fotkę nei mam konta na takich serwisach ;)

wracając do tematu ktoś miał styczność z k850i ?

Odnośnik do odpowiedzi

...Podajcie jeszcze jakieś telefony :P

Jako miłośnik produktów firmy Samsung, zaproponuję jeden z "muzycznych" telefonów spod tego znaku... ;)

Samsung U900 Soul to solidny slider z obudową wykonaną ze szczotkowanego metalu. W pełni naładowana bateria wytrzymuje w stanie czuwania do 16 dni lub pozwala na nieprzerwane słuchanie muzyki do 15 godzin, co powinno być wartością atysfakcjonującą, podobnie jak funkcje muzyczne - odtwarzacz MP3 ze wzmacniaczem znanej firmy Bang & Olufsen, a także aparat cyfrowy - 5 Mpix. z LED flash. Mniej satysfakcjonująca jest niestety cena - od 549 PLN w sklepach internetowych, ale na aukcjach internetowych na pewno da się znaleźć ciekawy egzemplarz w podanym pułapie cenowym... :)

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...